
Дистанционно управление
Мониторинг на състоянието
Дистанционна работа и поддръжка
Контрол на безопасността
| Модел | МПК200-Q670SB2 | |
| Процесорна система | Процесор | Настолен процесор Intel® 12/13/14 поколение Core / Pentium/ Celeron |
|
| TDP | 125W |
|
| Гнездо | LGA1700 |
|
| Чипсет | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Памет | Гнездо | 4 * U-DIMM слотаслотДвуканална DDR4-3200MHz |
|
| Капацитет | 128GB, единична, максимум 32GB |
| Ethernet | Контролер | 1 * Intel i226-V/LMЧип 1 * чип Intel i219-V/LM |
| Sсклад | SATA | 4 * SATA 3.0Конектор |
|
| М.2 | 1 * M.2 слот за ключ M(PCIe 4-то поколение x4 + SATA 3.0 сигнал,NVMe/SATA SSD Auto,2280) |
| Слотове за разширение | PCIe | 2 * PCIe x16слот 3 * PCIe x4слот 1 * PCIe x4слот |
|
| PCI | 1 * PCIслот |
|
| М.2 | 1 * M.2 ключ-Eслот(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, 2230 |
| Заден вход/изход | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Тип-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Клавиатура и мишка) |
|
| Дисплей | 1 * DVI-D: максимална резолюция до 1920*1200 при 60Hz 1 * HDMI: максимална резолюция до 4096*2160 при 30Hz 1 * VGA: максимална резолюция до 1920*1200 при 60Hz |
|
| Аудио | 3 * 3,5 мм жак (линеен изход + линеен вход + микрофон) |
|
| Сериен | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| Предна частВход/Изход | USB | 2 * USB 2.0 Тип-A |
|
| Бутон | 1 *Бутон за захранване |
|
| Светодиод | 1 * Светодиод за състоянието на захранването 1 * Светодиод за състоянието на твърдия диск |
| Вътрешни интерфейси | USB | 1 * USB 2.0(Тип А) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Аудио | 1 * Преден аудио (линеен изход + микрофон) |
|
| IO | 1 × 8-канален цифров входно/изходен конектор (по подразбиране: 4 входа, 4 изхода) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Конектор |
|
| ВЕНТИЛАТОР | 2 * SYS FAN (Комплект) 1 * Вентилатор на процесора (конектор) |
| Захранване | Тип | 2U |
|
| Входно напрежение | Захранването с променлив ток, напрежението и честотата трябва да се базират на предоставеното ATX захранване. |
|
| Батерия за реално време | CR2032Монетна клетка |
| Поддръжка на операционни системи | Прозорци | Спечелете 11.10 |
|
| Линукс | Линукс |
| Платформа | TPM | fTPM,опционален dTPM2.0 |
| Пазител | Изход | Нулиране на системата |
|
| Интервал | Програмируемо 1 ~ 255 сек |
| Механични | Материал на корпуса | SGCC |
|
| Размери | 482,6 мм(Д) * 475,7 мм(Ш) * 88,1 мм(H) |
|
| Монтаж | Монтаж на рафт |
| Околна среда | Система за разсейване на топлината | ШИМ охлаждане с вентилатор |
| Работна температура | 0 ~ 50℃ | |
| Температура на съхранение | -20 ~ 70℃ | |
| Относителна влажност | 10~ 90% (без кондензация) | |
Ефективно, безопасно и надеждно. Нашето оборудване гарантира правилното решение за всяко изискване. Възползвайте се от нашия опит в индустрията и генерирайте добавена стойност - всеки ден.
Кликнете за запитване