
Beheer op afstand
Conditiebewaking
Bediening en onderhoud op afstand
Veiligheidscontrole
| Model | IPC200-Q670SB2 | |
| Processorsysteem | CPU | Intel® 12e/13e/14e generatie Core/Pentium/Celeron desktop-CPU |
|
| TDP | 125W |
|
| Stopcontact | LGA1700 |
|
| Chipset | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Geheugen | Stopcontact | 4 * U-DIMMsleufDual Channel DDR4-3200MHz |
|
| Capaciteit | 128 GB, enkelvoudig maximaal 32 GB |
| Ethernet | Controller | 1 * Intel i226-V/LMChip 1 * Intel i219-V/LM-chip |
| Sopslag | SATA | 4 * SATA 3.0Connector |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Mslot(PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 signaal,NVMe/SATA SSD Auto,2280) |
| Uitbreidingssleuven | PCIe | 2 * PCIe x16sleuf 3 * PCIe x4sleuf 1 * PCIe x4sleuf |
|
| PCI | 1 * PCIsleuf |
|
| M.2 | 1 * M.2 Sleutel-Esleuf(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0 (2230) |
| I/O-aansluitingen aan de achterzijde | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Toetsenbord en muis) |
|
| Weergave | 1 * DVI-D: maximale resolutie tot 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maximale resolutie tot 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA: maximale resolutie tot 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Audio | 3 * 3,5 mm jack-aansluitingen (lijnuitgang + lijningang + microfoon) |
|
| Serieel | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| VoorkantIO | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Knop | 1 *Aan/uit-knop |
|
| LED | 1 * LED voor stroomstatus 1 * Status-LED van de harde schijf |
| Interne interfaces | USB | 1 * USB 2.0(Type-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Audio | 1 * Audio-ingang voorzijde (lijnuitgang + microfoon) |
|
| IO | 1 × 8-kanaals digitale in-/uitgangsconnector (standaard: 4 ingangen, 4 uitgangen)) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Connector |
|
| FAN | 2 * Systeemventilator (Header) 1 * CPU-ventilator (header) |
| Voeding | Type | 2U |
|
| Voedingsingangsspanning | De wisselstroomvoeding, spanning en frequentie moeten gebaseerd zijn op de meegeleverde ATX-voeding. |
|
| RTC-batterij | CR2032Knoopcel |
| OS-ondersteuning | Windows | Winst 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM,optionele dTPM2.0 |
| Waakhond | Uitvoer | Systeemreset |
|
| Interval | Programmeerbaar 1 ~ 255 sec |
| Mechanisch | Behuizingsmateriaal | SGCC |
|
| Afmetingen | 482,6 mm(L) * 475,7 mm(W) * 88,1 mm(H) |
|
| Montage | Montage op een plank |
| Omgeving | Warmteafvoersysteem | PWM-ventilatorkoeling |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50℃ | |
| Bewaartemperatuur | -20 ~ 70℃ | |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10~ 90% (niet-condenserend) | |
Effectief, veilig en betrouwbaar. Onze apparatuur garandeert de juiste oplossing voor elke behoefte. Profiteer van onze expertise en creëer elke dag toegevoegde waarde.
Klik hier voor een aanvraag