
Kev tswj hwm chaw deb
Kev saib xyuas mob
Kev ua haujlwm thiab kev saib xyuas nyob deb
Kev Tswj Xyuas Kev Nyab Xeeb
| Qauv | IPC200-Q670SB2 | |
| Lub Tshuab Ua Haujlwm | CPU | Intel® 12/13/14 Tiam Core / Pentium / Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 125W |
|
| Qhov (Socket) | LGA1700 |
|
| Chipset | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Nco | Qhov (Socket) | 4 * U-DIMMqhov, Ob Txoj Kev Sib Txuas DDR4-3200MHz |
|
| Peev Xwm | 128GB, Ib Leeg Max 32GB |
| Ethernet | Tus Tswj Xyuas | 1 * Intel i226-V/LMChip 1 * Intel i219-V/LM Chip |
| Skev khaws cia | SATA | 4 * SATA 3.0Tus Txuas |
|
| M.2 | 1 * M.2 Qhov Tseem Ceeb-Mslot(PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 lub teeb liab,NVMe/SATA SSD Tsheb,2280) |
| Cov Qhov Txuas Ntxiv | PCIe | 2 * PCIe x16qhov 3 * PCIe x4qhov 1 * PCIe x4qhov |
|
| PCI | 1 * PCIqhov |
|
| M.2 | 1 * M.2 Tus yuam sij-Eqhov(PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0,2230) |
| I/O tom qab | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Hom-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Keyboard & Nas) |
|
| Zaub | 1 * DVI-D: qhov kev daws teeb meem siab tshaj plaws txog li 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: qhov kev daws teeb meem siab tshaj plaws txog li 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA: qhov kev daws teeb meem siab tshaj plaws txog li 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Suab | 3 * 3.5mm Jack (Kab tawm + Kab hauv + MIC) |
|
| Serial | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| Pem hauv ntejI/O | USB | 2 * USB 2.0 Hom-A |
|
| Khawm | 1 * Khawm Fais Fab |
|
| LED | 1 * Lub zog teeb liab 1 * LED qhia txog qhov xwm txheej ntawm lub hard drive |
| Kev Sib Txuas Sab Hauv | USB | 1 * USB 2.0(Hom-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Suab | 1 * Pem Hauv Ntej Suab (Kab-Tawm + MIC) |
|
| IO | 1 × 8-channel digital input/output header (default: 4 inputs, 4 outputs)) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Tus Txuas |
|
| KIV CUA | 2 * SYS FAN (Lub Taub Hau) 1 * CPU kiv cua (Lub taub hau) |
| Kev Muab Fais Fab | Hom | 2U |
|
| Lub zog fais fab nkag | Lub zog fais fab AC, qhov hluav taws xob thiab zaus yuav tsum yog raws li lub zog fais fab ATX uas muab los. |
|
| RTC roj teeb | CR2032Lub Xov Tooj Npib |
| Kev Txhawb Nqa OS | Qhov rai | Yeej 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM,xaiv tau dTPM2.0 |
| Tus Saib Xyuas | Tso zis | Rov Pib Dua Lub Tshuab |
|
| Lub sijhawm luv | Programmable 1 ~ 255 vib nas this |
| Tshuab | Cov Khoom Siv Rau Hauv | SGCC |
|
| Qhov Loj | 482.6 hli(L) * 475.7 hli(Dav) * 88.1 hli(H) |
|
| Kev Teeb Tsa | Kev teeb tsa ntawm lub txee mounted |
| Ib puag ncig | Lub Tshuab Kub Kub | PWM kiv cua txias |
| Kub Ua Haujlwm | 0 ~ 50 ℃ | |
| Kub Cia Khoom | -20 ~ 70 ℃ | |
| Qhov av noo sib piv | 10~ 90%, (tsis-condensing) | |
Zoo, muaj kev nyab xeeb thiab txhim khu kev qha. Peb cov khoom siv lav qhov kev daws teeb meem zoo rau txhua yam kev xav tau. Tau txais txiaj ntsig los ntawm peb txoj kev txawj ntse hauv kev lag luam thiab tsim kom muaj txiaj ntsig ntxiv - txhua hnub.
Nyem Rau Kev Nug