
Алсын удирдлага
Нөхцөл байдлын хяналт
Алсын удирдлага болон засвар үйлчилгээ
Аюулгүй байдлын хяналт
| Загвар | IPC200-Q670SB2 | |
| Процессорын систем | CPU | Intel® 12/13/14 үеийн Core / Pentium/ Celeron ширээний процессор |
|
| TDP | 125Вт |
|
| Сокет | LGA1700 |
|
| Чипсет | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Санах ой | Сокет | 4 * U-DIMMүүрХос суваг DDR4-3200MHz |
|
| Багтаамж | 128GB, нэг удаагийн дээд тал нь 32GB |
| Ethernet | Хянагч | 1 * Intel i226-V/LMЧип 1 * Intel i219-V/LM чип |
| Sагуулах | SATA | 4 * SATA 3.0Холбогч |
|
| M.2 | 1 * M.2 түлхүүрийн үүр(PCIe 4-р үеийн x4 + SATA 3.0 дохио,NVMe/SATA SSD Автомат,2280) |
| Өргөтгөлийн үүрнүүд | PCIe | 2 * PCIe x16үүр 3 * PCIe x4үүр 1 * PCIe x4үүр |
|
| PCI | 1 * PCIүүр |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Eүүр(PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0,2230) |
| Арын оролт/гаралт | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Гар болон хулгана) |
|
| Дэлгэц | 1 * DVI-D: 60Гц-т 1920*1200 хүртэлх хамгийн дээд нягтралтай 1 * HDMI: хамгийн их нягтрал нь 30Гц-т 4096*2160 хүртэл 1 * VGA: 60Гц давтамжтайгаар 1920*1200 хүртэлх хамгийн дээд нягтралтай |
|
| Аудио | 3 * 3.5 мм залгуур (Шугамын гаралт + Шугамын оролт + MIC) |
|
| Цуврал | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| Урд талОролт/Гаралт | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Товчлуур | 1 *Асаах товчлуур |
|
| LED | 1 * Цахилгаан тэжээлийн төлөвийн LED 1 * Хатуу дискний төлөвийн LED |
| Дотоод интерфэйсүүд | USB | 1 * USB 2.0(А төрөл) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422(COM3) 1 * RS232/RS485(COM4) |
|
| Аудио | 1 * Урд аудио(Шугамын гаралт + MIC) |
|
| IO | 1 × 8 сувгийн дижитал оролт/гаралтын толгой (анхдагч утга: 4 оролт, 4 гаралт)) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Холбогч |
|
| Сэнс | 2 * SYS Сэнс (Толгой) 1 * CPU-ийн сэнс (Толгой) |
| Цахилгаан хангамж | Төрөл | 2U |
|
| Цахилгаан оролтын хүчдэл | Хувьсах гүйдлийн тэжээлийн хангамж, хүчдэл болон давтамж нь өгөгдсөн ATX тэжээлийн хангамж дээр үндэслэсэн байна. |
|
| RTC батерей | CR2032Зоосны үүр |
| Үйлдлийн системийн дэмжлэг | Цонхнууд | 10/11-д хожоорой |
|
| Линукс | Линукс |
| Платформ | TPM | fTPM,нэмэлт dTPM2.0 |
| Харуул | Гаралт | Системийг дахин тохируулах |
|
| Интервал | Програмчлагдах боломжтой 1 ~ 255 сек |
| Механик | Хавсралтын материал | SGCC |
|
| Хэмжээ | 482.6 мм(З) * 475.7 мм(Өргөн) * 88.1 мм(H) |
|
| Суурилуулалт | Тавиур дээр суурилуулсан |
| Байгаль орчин | Дулаан сарниулах систем | PWM сэнсний хөргөлт |
| Ашиглалтын температур | 0 ~ 50℃ | |
| Хадгалах температур | -20 ~ 70℃ | |
| Харьцангуй чийгшил | 10~ 90%, (конденсацгүй) | |
Үр дүнтэй, аюулгүй, найдвартай. Манай тоног төхөөрөмж нь аливаа шаардлагад тохирсон зөв шийдлийг баталгаажуулдаг. Манай салбарын туршлагаас ашиг хүртэж, өдөр бүр нэмэлт үнэ цэнийг бий болго.
Лавлагаа авахын тулд дарна уу