
Nuotolinis valdymas
Būklės stebėjimas
Nuotolinis valdymas ir priežiūra
Saugos kontrolė
| Modelis | IPC200-Q670SB2 | |
| Procesoriaus sistema | CPU | „Intel®“ 12/13/14 kartos branduolio / „Pentium“ / „Celeron“ darbalaukio procesorius |
|
| TDP | 125 W |
|
| Lizdas | LGA1700 |
|
| Lustų rinkinys | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Atmintis | Lizdas | 4 * U-DIMMlizdasDviejų kanalų DDR4-3200MHz atmintis |
|
| Talpa | 128 GB, viena atmintis – maks. 32 GB |
| Ethernet | Valdiklis | 1 * „Intel i226-V/LM“Čipsas 1 * „Intel i219-V/LM“ lustas |
| Ssandėliavimas | SATA | 4 * SATA 3.0Jungtis |
|
| M.2 | 1 * M.2 rakto M lizdas()PCIe 4 kartos x4 + SATA 3.0 signalas,NVMe/SATA SSD automatinis,2280) |
| Išplėtimo lizdai | PCIe | 2 * PCIe x16lizdas 3 * PCIe x4lizdas 1 * PCIe x4lizdas |
|
| PCI | 1 * PCIlizdas |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Elizdas()PCIe 3 kartos x1+ USB 2.0, 2230) |
| Galinis įvesties / išvesties lizdas | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5 Gbps A tipo |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (klaviatūra ir pelė) |
|
| Ekranas | 1 * DVI-D: maksimali raiška iki 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maksimali raiška iki 4096 * 2160 esant 30 Hz dažniui 1 * VGA: maksimali raiška iki 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Garsas | 3 * 3,5 mm lizdai (linijinis išėjimas + linijinis įėjimas + mikrofonas) |
|
| Serijos | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| Priekinė dalisĮvestis/išvestis | USB | 2 * USB 2.0 A tipo |
|
| Mygtukas | 1 *Maitinimo mygtukas |
|
| LED | 1 * Maitinimo būsenos šviesos diodas 1 * Kietojo disko būsenos šviesos diodas |
| Vidinės sąsajos | USB | 1 * USB 2.0(A tipo) 2 * USB 5 Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232()COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Garsas | 1 * Priekinis garsas (linijinė išvestis + mikrofonas) |
|
| IO | 1 × 8 kanalų skaitmeninis įvesties / išvesties lizdas (numatytoji reikšmė: 4 įėjimai, 4 išėjimai) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Jungtis |
|
| VENTILIATORIUS | 2 * SISTEMOS VENTILIATORIUS (antraštė) 1 * CPU VENTILIATORIUS (antraštė) |
| Maitinimo šaltinis | Tipas | 2U |
|
| Maitinimo įvesties įtampa | Kintamosios srovės maitinimo šaltinis, įtampa ir dažnis turi būti pagrįsti pateiktu ATX maitinimo šaltiniu. |
|
| RTC baterija | CR2032Monetų elementas |
| OS palaikymas | Langai | Laimėk 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,pasirenkamas dTPM2.0 |
| Sargybinis šuo | Išvestis | Sistemos atstatymas |
|
| Intervalas | Programuojamas 1 ~ 255 sek. |
| Mechaninis | Korpuso medžiaga | SGCC |
|
| Matmenys | 482,6 mm(Ilgis) * 475,7 mm(P) * 88,1 mm(H) |
|
| Montavimas | Lentynos montavimas |
| Aplinka | Šilumos išsklaidymo sistema | PWM ventiliatoriaus aušinimas |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 ℃ | |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 70 ℃ | |
| Santykinė drėgmė | 10~ 90 % (nesikondensuojantis) | |
Efektyvu, saugu ir patikima. Mūsų įranga garantuoja tinkamą sprendimą bet kokiam reikalavimui. Pasinaudokite mūsų pramonės patirtimi ir kurkite pridėtinę vertę – kiekvieną dieną.
Spustelėkite norėdami gauti užklausą