
Bainistíocht iargúlta
Monatóireacht riocht
Oibriú agus cothabháil iargúlta
Rialú Sábháilteachta
| Samhail | IPC200-Q670SB2 | |
| Córas Próiseálaí | LAP | LAP Deisce Intel® 12/13/14 Glúin Core / Pentium/Celeron |
|
| TDP | 125W |
|
| Soicéad | LGA1700 |
|
| Sliseanna | Q670 |
|
| BIOS | BIOS AMI UEFI |
| Cuimhne | Soicéad | 4 * U-DIMMsliotánDDR4-3200MHz Dé-Chainéal |
|
| Cumas | 128GB, Uasmhéid Aonair 32GB |
| Eitirnéad | Rialaitheoir | 1 * Intel i226-V/LMSliseanna 1 * Sliseanna Intel i219-V/LM |
| Sstórála | SATA | 4 * SATA 3.0Nascóir |
|
| M.2 | 1 * Sliotán Eochrach M.2(PCIe Glúin 4 x4 + SATA 3.0 comhartha,NVMe/SATA SSD Uathoibríoch,2280) |
| Sliotáin Leathnaithe | PCIe | 2 * PCIe x16sliotán 3 * PCIe x4sliotán 1 * PCIe x4sliotán |
|
| PCI | 1 * PCIsliotán |
|
| M.2 | 1 * Eochair-E M.2sliotán(PCIe Glúin 3 x1+ USB 2.0,2230) |
| Isteach/A Cúil | Eitirnéad | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Cineál-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Méarchlár & Luch) |
|
| Taispeáin | 1 * DVI-D: uas-réiteach suas le 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: uas-réiteach suas le 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA: uas-réiteach suas le 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Fuaim | 3 * 3.5mm Jack (Líne amach + Líne isteach + MIC) |
|
| Sraitheach | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| TosaighIonchur/Aschur | USB | 2 * USB 2.0 Cineál-A |
|
| Cnaipe | 1 * Cnaipe Cumhachta |
|
| LED | 1 * LED stádais cumhachta 1 * LED stádais tiomántán crua |
| Comhéadain Inmheánacha | USB | 1 * USB 2.0(Cineál-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Fuaim | 1 * Fuaim Tosaigh (Líne Amach + MIC) |
|
| IO | 1 × ceanntásc ionchuir/aschuir dhigitigh 8 gcainéal (réamhshocrú: 4 ionchur, 4 aschur)) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Nascóir |
|
| LUCHTÓIR | 2 * LUCHT LUCHTÓRA AN CHÓRAIS (Ceanntásc) 1 * LUCHTÓIR LAP (Ceanntásc) |
| Soláthar Cumhachta | Cineál | 2U |
|
| Voltas Ionchuir Cumhachta | Beidh soláthar cumhachta AC, voltas agus minicíocht bunaithe ar an soláthar cumhachta ATX a chuirtear ar fáil |
|
| Ceallraí RTC | CR2032Cill Bonn |
| Tacaíocht OS | Fuinneoga | Buaigh 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Ardán | TPM | fTPM,dTPM2.0 roghnach |
| Madra Faire | Aschur | Athshocrú an Chórais |
|
| Eatramh | In-ríomhchláraithe 1 ~ 255 soicind |
| Meicniúil | Ábhar Imfhálaithe | SGCC |
|
| Toisí | 482.6mm(L) * 475.7mm(L) * 88.1mm(H) |
|
| Gléasadh | Suiteáil seilf-suite |
| Timpeallacht | Córas Díscaoilte Teasa | Fuarú lucht leanúna PWM |
| Teocht Oibriúcháin | 0 ~ 50℃ | |
| Teocht Stórála | -20 ~ 70℃ | |
| Taise Choibhneasta | 10~ 90%, (gan chomhdhlúthú) | |
Éifeachtach, sábháilte agus iontaofa. Ráthaíonn ár dtrealamh an réiteach ceart d'aon riachtanas. Bain leas as ár saineolas tionscail agus gin luach breise - gach lá.
Cliceáil le haghaidh fiosrúcháin