
Vzdialená správa
Monitorovanie stavu
Vzdialková prevádzka a údržba
Bezpečnostná kontrola
| Model | IPC200-Q670SB2 | |
| Procesorový systém | Procesor | Procesor Intel® Core / Pentium / Celeron pre stolné počítače 12./13./14. generácie |
|
| TDP | 125 W |
|
| Zásuvka | LGA1700 |
|
| Čipová sada | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Pamäť | Zásuvka | 4 * U-DIMMslotDvojkanálová pamäť DDR4-3200 MHz |
|
| Kapacita | 128 GB, jeden maximum 32 GB |
| Ethernet | Ovládač | 1 * Intel i226-V/LMČip 1 * Čip Intel i219-V/LM |
| Sskladovanie | SATA | 4 * SATA 3.0Konektor |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M slot()PCIe 4. generácie x4 + SATA 3.0 signál,NVMe/SATA SSD Auto,2280) |
| Rozširujúce sloty | PCIe | 2 x PCIe x16slot 3 * PCIe x4slot 1 * PCIe x4slot |
|
| PCI | 1 * PCIslot |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Eslot()PCIe 3. generácie x1 + USB 2.0, 2230 |
| Zadné vstupy/výstupy | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5 Gb/s typu A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (klávesnica a myš) |
|
| Displej | 1 * DVI-D: maximálne rozlíšenie až 1920*1200 pri 60 Hz 1 * HDMI: maximálne rozlíšenie až 4096*2160 pri 30 Hz 1 * VGA: maximálne rozlíšenie až 1920 * 1200 pri 60 Hz |
|
| Zvuk | 3 x 3,5 mm jack (linkový výstup + linkový vstup + mikrofón) |
|
| Sériové | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| Predná stranaVstup/výstup | USB | 2 * USB 2.0 typu A |
|
| Tlačidlo | 1 *Tlačidlo napájania |
|
| LED dióda | 1 * LED dióda stavu napájania 1 * LED dióda stavu pevného disku |
| Interné rozhrania | USB | 1 * USB 2.0(Typ A) 2 * USB 5 Gb/s 2 * USB 2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232()COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Zvuk | 1 * Predný audio (linkový výstup + mikrofón) |
|
| IO | 1 × 8-kanálový digitálny vstupno-výstupný konektor (predvolene: 4 vstupy, 4 výstupy) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Konektor |
|
| VENTILÁTOR | 2 * SYSTÉMOVÝ VENTILÁTOR (záhlavie) 1 * Ventilátor procesora (header) |
| Napájací zdroj | Typ | 2U |
|
| Vstupné napätie | Napájanie striedavým prúdom, napätie a frekvencia musia byť založené na dodanom zdroji napájania ATX. |
|
| Batéria RTC | CR2032Gombíková batéria |
| Podpora operačných systémov | Okná | Výhra 11. októbra |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,voliteľný dTPM2.0 |
| Strážny pes | Výstup | Obnovenie systému |
|
| Interval | Programovateľné 1 ~ 255 s |
| Mechanické | Materiál krytu | SGCC |
|
| Rozmery | 482,6 mm(D) * 475,7 mm(Š) * 88,1 mm(H) |
|
| Montáž | Inštalácia na policu |
| Životné prostredie | Systém odvodu tepla | Chladenie ventilátorom PWM |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 ℃ | |
| Skladovacia teplota | -20 ~ 70 ℃ | |
| Relatívna vlhkosť | 10~ 90 % (bez kondenzácie) | |
Efektívne, bezpečné a spoľahlivé. Naše vybavenie zaručuje správne riešenie pre každú požiadavku. Využite naše odborné znalosti v odvetví a vytvárajte pridanú hodnotu – každý deň.
Kliknite pre dopyt