
Hoʻokele mamao
Ka nānā ʻana i ke kūlana
Ka hana mamao a me ka mālama ʻana
Ka Mana Palekana
| Hoʻohālike | IPC200-Q670SB2 | |
| ʻŌnaehana Hana Hana | CPU | CPU Papapihi Intel® 12/13/14 Hanauna Core / Pentium/ Celeron |
|
| TDP | 125W |
|
| Socket | LGA1700 |
|
| ʻO ka Chipset | Q670 |
|
| BIOS | ʻAMI UEFI BIOS |
| Hoʻomanaʻo | Socket | 4 * U-DIMMhakahaka,Pālua Kahawai DDR4-3200MHz |
|
| Ka mana | 128GB, Hoʻokahi Max 32GB |
| ʻEterona | Luna Hoʻokele | 1 * Intel i226-V/LMʻĀpana 1 * ʻĀpana Intel i219-V/LM |
| Shoʻopaʻa ʻana | SATA | 4 * SATA 3.0Mea hoʻohui |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Mslot(PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 hōʻailona,NVMe/SATA SSD Auto,2280) |
| Nā Māhele Hoʻonui | PCIe | 2 * PCIe x16hakahaka 3 * PCIe x4hakahaka 1 * PCIe x4hakahaka |
|
| PCI | 1 * PCIhakahaka |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Ehakahaka(PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0, 2230) |
| I/O hope | ʻEterona | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps ʻAno-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Papa Kī a me ka ʻIole) |
|
| Hōʻike | 1 * DVI-D: ka hoʻonā kiʻekiʻe loa a hiki i ka 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: hoʻonā kiʻekiʻe a hiki i ka 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA: ka hoʻonā kiʻekiʻe loa a hiki i ka 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Leo | 3 * 3.5mm Jack(Laina-puka + Laina-komo + MIC) |
|
| Moʻohelu | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| MuaI/O | USB | 2 * USB 2.0 ʻAno-A |
|
| Pihi | 1 * Pihi Mana |
|
| LED | 1 * LED kūlana mana 1 * LED kūlana paʻakikī |
| Nā ʻaoʻao kūloko | USB | 1 * USB 2.0(ʻAno-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422(COM3) 1 * RS232/RS485(COM4) |
|
| Leo | 1 * Leo Mua(Laina-Out + MIC) |
|
| IO | 1 × 8-channel kikohoʻe hoʻokomo/hoʻopuka poʻomanaʻo (paʻamau: 4 mau hoʻokomo, 4 mau hoʻopuka) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Mea hoʻohui |
|
| PĀ | 2 * SYS FAN (Poʻomanaʻo) 1 * CPU FAN (Poʻomanaʻo) |
| Lako ikehu | ʻAno | 2U |
|
| Mana Hoʻokomo Mana | Pono ka lako mana AC, ka uila a me ke alapine (frequency) e kau ʻia ma luna o ka lako mana ATX i hāʻawi ʻia |
|
| Pākahi RTC | CR2032Kelepona Kālā |
| Kākoʻo OS | Nā puka makani | Lanakila 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Paepae | TPM | fTPM,koho dTPM2.0 |
| ʻĪlio kiaʻi | Hoʻopuka | Hoʻihoʻi hou ʻana o ka ʻōnaehana |
|
| Ka wā ma waena | Hoʻolālā ʻia 1 ~ 255 kekona |
| Mekanika | Mea Hoʻopuni | SGCC |
|
| Nā Ana | 482.6mm(L) * 475.7mm(W) * 88.1mm(H) |
|
| Ke kau ʻana | Hoʻokomo ʻana i kau ʻia ma ka papa |
| Kaiapuni | ʻŌnaehana Hoʻopuehu Wela | Hoʻoluʻolu ʻana o ka peʻahi PWM |
| Mahana Hana | 0 ~ 50℃ | |
| Mahana mālama | -20 ~ 70℃ | |
| Ka Haumākū Pili | 10~ 90%,(ʻaʻole e hoʻopili ʻia) | |
Kūpono, palekana a hilinaʻi hoʻi. Hōʻoia kā mākou lako i ka hopena kūpono no kekahi koi. E pōmaikaʻi mai kā mākou ʻike loea i ka ʻoihana a hoʻoulu i ka waiwai i hoʻohui ʻia - i kēlā me kēia lā.
Kaomi No ka Nīnau