
Fernverwaltung
Zoustandsiwwerwaachung
Fernbedienung a Wartung
Sécherheetskontroll
| Modell | IPC200-Q670SB2 | |
| Prozessorsystem | CPU | Intel® 12./13./14. Generatioun Core / Pentium/Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 125W |
|
| Steckdos | LGA1700 |
|
| Chipsatz | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Erënnerung | Steckdos | 4 * U-DIMMSchlitzDuebelkanal DDR4-3200MHz |
|
| Kapazitéit | 128GB, Eenzel maximal 32GB |
| Ethernet | Controller | 1 * Intel i226-V/LMChip 1 * Intel i219-V/LM Chip |
| SLagerung | SATA | 4 * SATA 3.0Stecker |
|
| M.2 | 1 * M.2 Schlëssel-Mslot(PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 Signal,NVMe/SATA SSD Auto,2280) |
| Expansiounsslots | PCIe | 2 * PCIe x16Schlitz 3 * PCIe x4Schlitz 1 * PCIe x4Schlitz |
|
| PCI | 1 * PCISchlitz |
|
| M.2 | 1 * M.2 Schlëssel-ESchlitz(PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0,2230 |
| Hannen I/O | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Typ-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Tastatur & Maus) |
|
| Display | 1 * DVI-D: maximal Opléisung bis zu 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maximal Opléisung bis zu 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA: maximal Opléisung bis zu 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Audio | 3 * 3,5mm Jack (Line-Out + Line-In + Mikrofon) |
|
| Seriell | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| FrontE-Mailen/E-Mailen | USB | 2 * USB 2.0 Typ-A |
|
| Knäppchen | 1 * On/Off-Knäppchen |
|
| LED | 1 * Stroumstatus-LED 1 * Status-LED fir d'Festplack |
| Intern Schnëttstellen | USB | 1 * USB 2.0(Typ-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Audio | 1 * Front Audio (Line-Out + Mikrofon) |
|
| IO | 1 × 8-Kanal digitalen Input/Output Header (Standard: 4 Inputen, 4 Outputen) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Stecker |
|
| FAN | 2 * SYSTEM-VENTILATOR (Kopfblat) 1 * CPU-VENTILATOR (Header) |
| Stroumversuergung | Typ | 2U |
|
| Stroum-Input-Spannung | AC-Stroumversuergung, Spannung a Frequenz baséieren op der geliwwerter ATX-Stroumversuergung |
|
| RTC Batterie | CR2032Knopfzellen |
| Betribssystem Ënnerstëtzung | Fënsteren | Gewënn 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Plattform | TPM | fTPM,optional dTPM2.0 |
| Wachhond | Ausgab | System-Reset |
|
| Intervall | Programméierbar 1 ~ 255 Sekonnen |
| Mechanesch | Gehäusematerial | SGCC |
|
| Dimensiounen | 482,6 mm(L) * 475,7 mm(B) * 88,1 mm(H) |
|
| Montage | Installatioun op Regaler |
| Ëmwelt | Hëtztofleedungssystem | PWM-Lüfterkühlung |
| Betribstemperatur | 0 ~ 50℃ | |
| Lagertemperatur | -20 ~ 70℃ | |
| Relativ Loftfiichtegkeet | 10~ 90%, (net kondenséierend) | |
Effektiv, sécher a verlässlech. Eis Ausrüstung garantéiert déi richteg Léisung fir all Ufuerderungen. Profitéiert vun eiser Branchenexpertise a generéiert e Mehrwäert - all Dag.
Klickt fir Ufro