
Gestione remota
Monitoraghju di cundizione
Funzionamentu è mantenimentu à distanza
Cuntrollu di Sicurezza
| Modellu | IPC200-H610SA2 | |
| Sistema di Processore | CPU | CPU Intel® Core / Pentium / Celeron di 12/13/14a generazione per desktop |
|
| TDP | 65W |
|
| Presa | LGA1700 |
|
| Chipset | H610 |
|
| BIOS | BIOS UEFI AMI |
| Memoria | Presa | 2 * U-DIMMfessuraDDR4 à dui canali - 3200 MHz |
|
| Capacità | 64GB, Singulu Massimu 32GB |
| Ethernet | Cuntrollore | 1 * Intel i226-V/LMChip 1 * Chip Intel i219-V |
| Salmacenamentu | SATA | 3 * SATA 3.0Connettore |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Mfessura(SATA 3.0 segnu;,SATA SSD,2280) |
| Slot d'espansione | PCIe | 1 * PCIe x16fessura(PCIe Gen 4 x16 signale) 3 * PCIe x4fessura(PCIe Gen 3 x2 signale) |
|
| PCI | 3 * PCIfessura |
| I/O posteriore | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5 Gbps Tipu A 2 * USB 2.0 Tipu A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Tastiera è Mouse) |
|
| Mostra | 1 * DVI-D: risoluzione massima finu à 1920 * 1200 à 60 Hz 1 * HDMI: risoluzione massima finu à 4096 * 2160 à 30 Hz 1 * VGA: risoluzione massima finu à 1920 * 1200 à 60 Hz |
|
| Audio | 3 * Jack 3,5 mm (uscita + entrata + microfonu) |
|
| Seriale | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| FronteI/O | USB | 2 * USB 2.0 Tipu A |
|
| Buttone | 1 * Buttone di alimentazione |
|
| LED | 1 * LED di statu di putenza 1 * LED di statu di u discu duru |
| Interfacce interne | USB | 1 * USB 2.0 (Tipu A) 1 * USB2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 2 * RS232/RS485 (COM3/4) |
|
| Audio | 1 * Audio frontale (Line-Out + MIC) |
|
| IO | 1 × intestazione d'entrata/uscita digitale à 8 canali (predefinitu: 4 ingressi, 4 uscite) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Connettore |
|
| VENTILATORE | 2 * VENTILATORE DI SISTEMA (Intestazione) 1 * Ventilatore di a CPU (Intestazione) |
| Alimentazione elettrica | Tipu | 2U |
|
| Tensione d'entrata di putenza | L'alimentazione CA, a tensione è a frequenza devenu esse basate nantu à l'alimentazione ATX furnita. |
|
| Batteria RTC | CR2032Cella à moneta |
| Supportu di u sistema operativu | Finestre | Vince u 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Piattaforma | TPM | fTPM,dTPM2.0 opzionale |
| Cane di guardia | Surtita | Reset di u sistema |
|
| Intervallu | Programmabile 1 ~ 255 sec |
| Meccanicu | Materiale di recinzione | SGCC |
|
| Dimensioni | 482,6 mm(L) * 475,7 mm(L) * 88,1 mm(H) |
|
| Muntatura | Installazione à scaffale |
| Ambiente | Sistema di Dissipazione di u Calore | Raffreddamentu di u ventilatore PWM |
| Temperatura di funziunamentu | 0 ~ 50 ℃ | |
| Temperatura di almacenamentu | -20 ~ 70℃ | |
| Umidità relativa | 10~ 90% (senza cundensazione) | |
Efficace, sicuru è affidabile. I nostri equipaghji garantiscenu a suluzione adatta per ogni esigenza. Prufittate di a nostra cumpetenza in u settore è generate valore aghjuntu - ogni ghjornu.
Cliccate per una dumanda