
Rêveberiya ji dûr ve
Çavdêriya rewşê
Xebitandin û parastina ji dûr ve
Kontrola Ewlehiyê
| Cins | IPC200-H610SA2 | |
| Sîstema Processorê | CPU | CPU-ya sermaseyê ya Intel® 12/13/14 nifşê Core / Pentium/ Celeron |
|
| TDP | 65W |
|
| Qûlka çav | LGA1700 |
|
| Çîpset | H610 |
|
| BIOS | BIOS-a AMI UEFI |
| Bîr | Qûlka çav | 2 * U-DIMMqulik,DDR4-3200MHz Kanala Dual |
|
| Kanîn | 64GB, Yekane herî zêde 32GB |
| Ethernet | Kontrolker | 1 * Intel i226-V/LMBerdan 1 * Çîpa Intel i219-V |
| Storaj | SATA | 3 * SATA 3.0Girêdan |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Mqulik(SATA 3.0 îşaret;,SATA SSD,2280) |
| Cihên Berfirehkirinê | PCIe | 1 * PCIe x16qulik(PCIe Gen 4 x16 nîşan) 3 * PCIe x4qulik(PCIe Gen 3 x2 nîşan) |
|
| PCI | 3 * PCIqulik |
| I/O ya Paşîn | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Tîpa-A 2 * USB 2.0 Tîpa-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Klavye û Mişk) |
|
| Pêşkêşî | 1 * DVI-D: çareseriya herî zêde heta 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: çareseriya herî zêde heta 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA: çareseriya herî zêde heta 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Deng | 3 * Jackên 3.5mm (Derketina Xetê + Têketina Xetê + MÎKROFON) |
|
| Rêzefîlm | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| PêşdeI/O | USB | 2 * USB 2.0 Tîpa-A |
|
| Pişkov | 1 *Bişkoka Hêzê |
|
| LED | 1 * LED-a rewşa hêzê 1 * LED rewşa dîska hişk |
| Navrûyên Navxweyî | USB | 1 * USB 2.0 (Tîpa-A) 1 * USB2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 2 * RS232/RS485 (COM3/4) |
|
| Deng | 1 * Dengê Pêşiyê (Derketina Xetê + MÎKROFON) |
|
| IO | 1 × sernivîsa têketin/derketina dîjîtal a 8-kanal (xwerû: 4 têketin, 4 derketin) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Girêdan |
|
| DILXWAZ | 2 * SYS FAN (Sernav) 1 * FAN a CPU (Sernav) |
| Navê min | Awa | 2U |
|
| Voltaja Têketina Hêzê | Dabînkirina hêza AC, voltaj û frekans divê li gorî dabînkirina hêza ATX-ê ya peydakirî be. |
|
| Pîlê RTC | CR2032Hucreya Pereyan |
| Piştgiriya OS-ê | Pace | Serkeftin 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Rawesta axaftevan | TPM | fTPM,dTPM2.0 ya vebijarkî |
| Çavdêr | Karûabr | Vesazkirina Sîstemê |
|
| Navber | Bernamekirî 1 ~ 255 çirke |
| Mekanîkî | Materyalê Qefesê | SGCC |
|
| Pîvan | 482.6mm(L) * 475.7mm(W) * 88.1mm(H) |
|
| Çêkirin | Sazkirina li ser refê |
| Dor | Sîstema Belavkirina Germê | Sarbûna fanê ya PWM |
| Germahiya Xebatê | 0 ~ 50℃ | |
| Germahiya Hilanînê | -20 ~ 70℃ | |
| Şilbûna Nisbî | 10~ %90 (bê kondensasyon) | |
Bi bandor, ewle û pêbawer. Amûrên me ji bo her pêdiviyek çareseriya rast garantî dikin. Ji pisporiya me ya pîşesaziyê sûd werbigirin û nirxek zêde biafirînin - her roj.
Ji bo Lêpirsînê Bikirtînin