
Malproksima administrado
Kondiĉmonitorado
Malproksima operacio kaj bontenado
Sekureca Kontrolo
| Modelo | IPC200-H610SA2 | |
| Procesora Sistemo | CPU | Intel® 12/13/14-a Generacio Core / Pentium / Celeron Skribtablaj CPUoj |
|
| TDP | 65W |
|
| Ingo | LGA1700 |
|
| Ĉipsetaro | H610 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Memoro | Ingo | 2 * U-DIMMfendoDuobla Kanalo DDR4-3200MHz |
|
| Kapacito | 64GB, Unuopa Maksimume 32GB |
| Eterreto | Regilo | 1 * Intel i226-V/LMĈipo 1 * Intel i219-V Ĉipo |
| Sstokado | SATA | 3 * SATA 3.0Konektilo |
|
| M.2 | 1 * M.2 Ŝlosilo-Mfendo(SATA 3.0 signoj;,SATA SSD,2280) |
| Ekspansiaj fendoj | PCIe | 1 * PCIe x16fendo(PCIe Gen 4 x16 signalo) 3 * PCIe x4fendo(PCIe Gen 3 x2 signalo) |
|
| PCI | 3 * PCIfendo |
| Malantaŭa I/O | Eterreto | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Tipo-A 2 * USB 2.0 Tipo-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Klavaro kaj Muso) |
|
| Ekrano | 1 * DVI-D:maksimuma rezolucio ĝis 1920*1200 je 60Hz 1 * HDMI: maksimuma rezolucio ĝis 4096*2160 je 30Hz 1 * VGA:maksimuma rezolucio ĝis 1920*1200 je 60Hz |
|
| Aŭdio | 3 * 3.5mm konektilo (linia eliro + linio eniro + mikrofono) |
|
| Seria | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| FrontoEnigo/Eligo | USB | 2 * USB 2.0 Tipo-A |
|
| Butono | 1 *Ŝaltilo |
|
| LED | 1 * LED-a indikilo de potenco 1 * LED-a stato de la disko |
| Internaj Interfacoj | USB | 1 * USB 2.0 (Tipo-A) 1 * USB2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 2 * RS232/RS485 (COM3/4) |
|
| Aŭdio | 1 * Antaŭa Aŭdio (Linia Eliro + Mikrofono) |
|
| IO | 1 × 8-kanala cifereca enigo/eligo-kapkonektilo (defaŭlte: 4 enigoj, 4 eligoj) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Konektilo |
|
| VENTUMILO | 2 * SISTEMA VENTOLILO (Kaplinio) 1 * CPU-VENTOLILO (Kaplinio) |
| Elektroprovizo | Tipo | 2U |
|
| Potenco Enira Tensio | AC-nutrado, tensio kaj frekvenco devas esti bazitaj sur la provizita ATX-nutrado |
|
| RTC-Baterio | CR2032Monerĉelo |
| OS-Subteno | Fenestroj | Venko 10/11 |
|
| Linukso | Linukso |
| Platformo | TPM | fTPM,laŭvola dTPM2.0 |
| Gardohundo | Eligo | Sistemo Restarigo |
|
| Intervalo | Programebla 1 ~ 255 sekundoj |
| Mekanika | Ĉemetaĵa Materialo | SGCC |
|
| Dimensioj | 482.6mm(L) * 475.7mm(L) * 88.1mm(H) |
|
| Muntado | Bretmuntita instalado |
| Medio | Varmodisipa Sistemo | PWM-ventumila malvarmigo |
| Funkciiga temperaturo | 0 ~ 50℃ | |
| Stokadotemperaturo | -20 ~ 70℃ | |
| Relativa humideco | 10~ 90% (ne-kondensanta) | |
Efika, sekura kaj fidinda. Nia ekipaĵo garantias la ĝustan solvon por ĉiu bezono. Profitu de nia kompetenteco en la industrio kaj generu plivaloron - ĉiutage.
Alklaku Por Enketo