
Vzdálená správa
Monitorování stavu
Dálkové ovládání a údržba
Bezpečnostní kontrola
| Model | IPC200-H610SA2 | |
| Procesorový systém | Procesor | Procesor Intel® Core / Pentium / Celeron pro stolní počítače 12./13./14. generace |
|
| TDP | 65 W |
|
| Zásuvka | LGA1700 |
|
| Čipová sada | H610 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Paměť | Zásuvka | 2 x U-DIMMslotDvoukanálová paměť DDR4-3200MHz |
|
| Kapacita | 64 GB, jeden maximálně 32 GB |
| Ethernet | Ovladač | 1 * Intel i226-V/LMČip 1 * čip Intel i219-V |
| Sskladování | SATA | 3 x SATA 3.0Konektor |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Mslot()SATA 3.0 znamení;,SATA SSD disk,2280) |
| Rozšiřující sloty | PCIe | 1 * PCIe x16slot()PCIe 4. generace x16 signál) 3 x PCIe x4slot()PCIe Gen 3 x2 signál) |
|
| PCI | 3 * PCIslot |
| Zadní vstupy/výstupy | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5 Gb/s typu A 2 * USB 2.0 typu A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (klávesnice a myš) |
|
| Zobrazit | 1 * DVI-D: maximální rozlišení až 1920*1200 při 60 Hz 1 * HDMI: maximální rozlišení až 4096*2160 při 30 Hz 1 * VGA: maximální rozlišení až 1920*1200 při 60 Hz |
|
| Zvuk | 3 x 3,5mm jack (linkový výstup + linkový vstup + mikrofon) |
|
| Seriál | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| PředníVstupy/výstupy | USB | 2 * USB 2.0 typu A |
|
| Tlačítko | 1 *Tlačítko napájení |
|
| LED | 1 * LED indikátor stavu napájení 1 * LED indikátor stavu pevného disku |
| Interní rozhraní | USB | 1 * USB 2.0 (typ A) 1 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232()COM2/5/6) 2 * RS232/RS485 (COM3/4) |
|
| Zvuk | 1 * Přední audio (linkový výstup + mikrofon) |
|
| IO | 1 × 8kanálový digitální vstupně/výstupní konektor (výchozí: 4 vstupy, 4 výstupy) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Konektor |
|
| VĚTRÁK | 2 * SYSTÉMOVÝ VENTILÁTOR (záhlaví) 1 * Ventilátor procesoru (header) |
| Napájecí zdroj | Typ | 2U |
|
| Vstupní napětí | Napájení střídavým proudem, napětí a frekvence by měly být založeny na dodaném zdroji ATX. |
|
| Baterie RTC | CR2032Knoflíková buňka |
| Podpora operačních systémů | Okna | Výhra 11. 10. |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,volitelný dTPM2.0 |
| Hlídací pes | Výstup | Reset systému |
|
| Interval | Programovatelné 1 ~ 255 s |
| Mechanické | Materiál pouzdra | SGCC |
|
| Rozměry | 482,6 mm(L) * 475,7 mm(Š) * 88,1 mm(H) |
|
| Montáž | Instalace na polici |
| Prostředí | Systém odvodu tepla | PWM chlazení ventilátorem |
| Provozní teplota | 0 ~ 50℃ | |
| Skladovací teplota | -20 ~ 70℃ | |
| Relativní vlhkost | 10~ 90 % (bez kondenzace) | |
Efektivní, bezpečné a spolehlivé. Naše zařízení zaručuje správné řešení pro jakýkoli požadavek. Využijte našich odborných znalostí v oboru a vytvářejte přidanou hodnotu – každý den.
Klikněte pro dotaz