
Uzakdan dolandyryş
Ýagdaýy gözegçilik etmek
Uzakdan işlemek we tehniki hyzmat
Howpsuzlyk gözegçiligi
| Model | IPC200-H610SA2 | |
| Prosessor ulgamy | CPU | Intel® 12/13/14 nesil Core / Pentium / Celeron stolüsti prosessory |
|
| TDP | 65W |
|
| Soket | LGA1700 |
|
| Çipset | H610 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Ýatlama | Soket | 2 * U-DIMMýerIki Kanally DDR4-3200MHz |
|
| Sygymlylyk | 64GB, Bir gezeklik maksimum 32GB |
| Ethernet | Dolandyryjy | 1 * Intel i226-V/LMÇip 1 * Intel i219-V çipi |
| Storba | SATA | 3 * SATA 3.0Birleşdiriji |
|
| M.2 | 1 * M.2 Açar-Mýer(SATA 3.0 alamat;,SATA SSD,2280) |
| Giňeldiş ýerleri | PCIe | 1 * PCIe x16ýer(PCIe 4-nji nesil x16 signal) 3 * PCIe x4ýer(PCIe Gen 3 x2 signal) |
|
| PCI | 3 * PCIýer |
| Yzky giriş/çykyş | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Type-A 2 * USB 2.0 A görnüşli |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Klawiatura we Syçan) |
|
| Görkez | 1 * DVI-D: 60Hz-de 1920*1200 çenli iň ýokary çözgüt 1 * HDMI: 30Hz-de 4096*2160 çenli iň ýokary çözgüt 1 * VGA: 60Hz-de 1920*1200 çenli iň ýokary çözgüt |
|
| Ses | 3 * 3.5mm Jak (Çykyş + Giriş + Mikrofon) |
|
| Seriýa | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| Öň tarapGiriş/Çykyş | USB | 2 * USB 2.0 A görnüşli |
|
| Düwme | 1 * Güýç düwmesi |
|
| LED | 1 * Güýç ýagdaýynyň LED-i 1 * Gaty diskiň ýagdaýynyň LED-i |
| Içki interfeýsler | USB | 1 * USB 2.0 (A görnüşli) 1 * USB2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 2 * RS232/RS485(COM3/4) |
|
| Ses | 1 * Öňdäki audio (Çykyş + Mikrofon) |
|
| IO | 1 × 8 kanally sanly giriş/çykyş başlygy (standart: 4 giriş, 4 çykyş) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Birleşdiriji |
|
| WANTALYATOR | 2 * SYS WENTILÝATORY (Başlyk) 1 * CPU WENTILÝATORY (Başlyk) |
| Elektrik üpjünçiligi | Görnüş | 2U |
|
| Güýç giriş woltasy | AC elektrik üpjünçiligi, woltlylygy we ýygylygy berlen ATX elektrik üpjünçiligine esaslanmalydyr |
|
| RTC batareýasy | CR2032Teňňe öýjük |
| Operasion ulgam goldawy | Penjireler | 10/11 ýeňiş |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,goşmaça dTPM2.0 |
| Gözegçi it | Çykyş | Sistemany täzeden başlatmak |
|
| Aralyk | Programmalaşdyrylyp bilinýän 1 ~ 255 sek |
| Mehaniki | Gaplama materialy | SGCC |
|
| Ölçegler | 482.6 mm(U) * 475.7 mm(W) * 88.1mm(H) |
|
| Montaž | Tekjede gurnamak |
| Daşky gurşaw | Ýylylyk ýaýratma ulgamy | PWM wentylýator sowadyjy |
| Işleýiş temperaturasy | 0 ~ 50℃ | |
| Saklama temperaturasy | -20 ~ 70℃ | |
| Nisbi çyglylyk | 10~ 90% (kondensasiýasyz) | |
Netijeli, howpsuz we ygtybarly. Enjamlarymyz islendik talap üçin dogry çözgüdi kepillendirýär. Pudak tejribämizden peýdalanyň we her gün goşmaça gymmatlyk dörediň.
Sorag üçin basyň