
Pagdumala sa layo
Pagmonitor sa kondisyon
Remote nga operasyon ug pagmentinar
Pagkontrol sa Kaluwasan
| Modelo | IPC200-H610SA2 | |
| Sistema sa Proseso | CPU | Intel® 12/13/14 Henerasyon nga Core / Pentium/ Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 65W |
|
| Socket | LGA1700 |
|
| Chipset | H610 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Memorya | Socket | 2 * U-DIMMlungagDual Channel nga DDR4-3200MHz |
|
| Kapasidad | 64GB, Usa ka Max 32GB |
| Ethernet | Tigkontrol | 1 * Intel i226-V/LMChip 1 * Intel i219-V Chip |
| Spagtipig | SATA | 3 * SATA 3.0Konektor |
|
| M.2 | 1 * M.2 Yawe-Mlungag(SATA 3.0 timaan;,SATA SSD,2280) |
| Mga Slot sa Pagpalapad | PCIe | 1 * PCIe x16lungag(PCIe Gen 4 x16 senyales) 3 * PCIe x4lungag(PCIe Gen 3 x2 senyales) |
|
| PCI | 3 * PCIlungag |
| I/O sa Likod | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Tipo-A 2 * USB 2.0 Tipo-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Keyboard ug Mouse) |
|
| Ipakita | 1 * DVI-D:maximum nga resolusyon hangtod sa 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: labing taas nga resolusyon hangtod sa 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA:maximum nga resolusyon hangtod sa 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Tunog | 3 * 3.5mm Jack(Linya sa paggawas + Linya sa pagsulod + MIC) |
|
| Serye | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| AtubanganPagsulod/Pag-abli | USB | 2 * USB 2.0 Tipo-A |
|
| Buton | 1 * Butones sa Gahum |
|
| LED | 1 * LED sa kahimtang sa kuryente 1 * LED sa kahimtang sa hard drive |
| Mga Interface sa Sulod | USB | 1 * USB 2.0 (Tipo-A) 1 * USB2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 2 * RS232/RS485(COM3/4) |
|
| Tunog | 1 * Pang-atubang nga Audio(Line-Out + MIC) |
|
| IO | 1 × 8-kanal nga digital input/output header (default: 4 ka input, 4 ka output) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Konektor |
|
| FAN | 2 * SYS FAN (Ulohan) 1 * CPU FAN (Ulohan) |
| Suplay sa Kuryente | Matang | 2U |
|
| Boltahe sa Pag-input sa Gahom | Ang AC power supply, boltahe ug frequency kinahanglan ibase sa gihatag nga ATX power supply. |
|
| Baterya sa RTC | CR2032Selula sa Sensilyo |
| Suporta sa OS | Mga bintana | Daug 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Plataporma | TPM | fTPM,opsyonal nga dTPM2.0 |
| Tigbantay | Output | Pag-reset sa Sistema |
|
| Interval | Ma-program 1 ~ 255 segundos |
| Mekanikal | Materyal sa Enclosure | SGCC |
|
| Mga Dimensyon | 482.6mm(L) * 475.7mm(Lapad) * 88.1mm(H) |
|
| Pag-mount | Pag-instalar nga gibutang sa estante |
| Kalikopan | Sistema sa Pagpawala sa Kainit | Pagpabugnaw sa PWM fan |
| Temperatura sa Pag-operate | 0 ~ 50℃ | |
| Temperatura sa Pagtipig | -20 ~ 70℃ | |
| Relatibong Humidity | 10~ 90% (dili-kondensasyon) | |
Epektibo, luwas ug kasaligan. Ang among kagamitan naggarantiya sa husto nga solusyon alang sa bisan unsang panginahanglan. Pahimusli ang among kahanas sa industriya ug pagmugna og dugang nga bili - matag adlaw.
I-klik Para sa Pangutana