
Pagdumala sa layo
Pagmonitor sa kondisyon
Remote nga operasyon ug pagmentinar
Pagkontrol sa Kaluwasan
| Modelo | IPC200-Q670SA2 | |
| Sistema sa Proseso | CPU | Intel® 12/13/14 Henerasyon nga Core / Pentium/ Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 125W |
|
| Socket | LGA1700 |
|
| Chipset | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Memorya | Socket | 4 * U-DIMMlungagDual Channel DDR5-4400 MT/s |
|
| Kapasidad | 192GB, Usa ka Max 48GB |
| Ethernet | Tigkontrol | 1 * Intel i210-ATChip 1 * Intel i219-V Chip |
| Spagtipig | SATA | 4 * SATA 3.0Konektor |
|
| M.2 | 1 * M.2 Yawe-Mlungag(PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 senyales,NVMe/SATASSD Auto,2280) |
| Mga Slot sa Pagpalapad | PCIe | 2 * PCIe x16lungag 3 * PCIe x4lungag |
|
| PCI | 2 * PCIlungag |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Elungag(PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0, 2230) |
| I/O sa Likod | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Tipo-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Keyboard ug Mouse) |
|
| Ipakita | 1 * DVI-D:maximum nga resolusyon hangtod sa 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: labing taas nga resolusyon hangtod sa 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA:maximum nga resolusyon hangtod sa 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Tunog | 3 * 3.5mm Jack(Linya sa paggawas + Linya sa pagsulod + MIC) |
|
| Serye | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| AtubanganPagsulod/Pag-abli | USB | 2 * USB 2.0 Tipo-A |
|
| Buton | 1 * Butones sa Gahum |
|
| LED | 1 * LED sa kahimtang sa kuryente 1 * LED sa kahimtang sa hard drive |
| Mga Interface sa Sulod | USB | 1 * USB 2.0 (Tipo-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422(COM3) 1 * RS232/RS485(COM4) |
|
| Tunog | 1 * Pang-atubang nga Audio(Line-Out + MIC) |
|
| IO | 1 × 8-kanal nga digital input/output header (default: 4 ka input, 4 ka output) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Konektor |
|
| FAN | 2 * SYS FAN (Ulohan) 1 * CPU FAN (Ulohan) |
| Suplay sa Kuryente | Matang | 2U |
|
| Boltahe sa Pag-input sa Gahom | Ang AC power supply, boltahe ug frequency kinahanglan ibase sa gihatag nga ATX power supply. |
|
| Baterya sa RTC | CR2032Selula sa Sensilyo |
| Suporta sa OS | Mga bintana | Daug 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Plataporma | TPM | fTPM,opsyonal nga dTPM2.0 |
| Tigbantay | Output | Pag-reset sa Sistema |
|
| Interval | Ma-program 1 ~ 255 segundos |
| Mekanikal | Materyal sa Enclosure | SGCC |
|
| Mga Dimensyon | 482.6mm(L) * 475.7mm(L) *88.1mm(H) |
|
| Pag-mount | Pag-instalar nga gibutang sa estante |
| Kalikopan | Sistema sa Pagpawala sa Kainit | Pagpabugnaw sa PWM fan |
| Temperatura sa Pag-operate | 0 ~ 50℃ | |
| Temperatura sa Pagtipig | -20 ~ 70℃ | |
| Relatibong Humidity | 10 ngadto sa 95% RH (dili-condensing) | |
Epektibo, luwas ug kasaligan. Ang among kagamitan naggarantiya sa husto nga solusyon alang sa bisan unsang panginahanglan. Pahimusli ang among kahanas sa industriya ug pagmugna og dugang nga bili - matag adlaw.
I-klik Para sa Pangutana