
Kutarisira kure
Kutarisa mamiriro ezvinhu
Kushanda nekugadzirisa kuri kure
Kudzora Kuchengetedzeka
| Muenzaniso | IPC200-Q670SA2 | |
| Sisitimu yePurosesa | CPU | Intel® 12/13/14 Generation Core / Pentium/ Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 125W |
|
| Soketi | LGA1700 |
|
| Chipset | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Ndangariro | Soketi | 4 * U-DIMMnzvimbo yekuchengetera zvinhu,Dual Channel DDR5-4400 MT/s |
|
| Kugona | 192GB, Imwe chete ine 48GB |
| Ethernet | Mutongi | 1 * Intel i210-ATChipu Chip yeIntel i219-V 1 * |
| Skutora | SATA | 4 * SATA 3.0Chinobatanidza |
|
| M.2 | 1 * M.2 Kiyi-Mnzvimbo yekuchengetera zvinhu()PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 chiratidzo,NVMe/SATASSD Auto,2280) |
| Nzvimbo Dzekuwedzera | PCIe | 2 * PCIe x16nzvimbo yekuchengetera zvinhu 3 * PCIe x4nzvimbo yekuchengetera zvinhu |
|
| PCI | 2 * PCInzvimbo yekuchengetera zvinhu |
|
| M.2 | 1 * M.2 Kiyi-Enzvimbo yekuchengetera zvinhu()PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0,2230) |
| I/O yekumashure | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Rudzi-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Kiyibhodhi neMouse) |
|
| Ratidza | 1 * DVI-D: resolution yepamusoro inosvika 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: resolution yepamusoro inosvika 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA: resolution yepamusoro inosvika 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Odhiyo | Jack ye3 * 3.5mm (Mutsetse-kunze + Mutsetse-mukati + MIC) |
|
| Serial | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| MberiIni/O | USB | 2 * USB 2.0 Rudzi-A |
|
| Bhatani | 1 *Bhatani reMagetsi |
|
| LED | 1 * Simba re LED 1 * LED ine mamiriro eHard drive |
| Nzvimbo Dzemukati | USB | 1 * USB 2.0 (Rudzi-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232()COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422(COM3) 1 * RS232/RS485(COM4) |
|
| Odhiyo | 1 * Ruzha rwepamberi (Mutsetse-Kubuda + MIC) |
|
| IO | 1 × 8-channel digital input/output header (yakatarwa: 4 inputs, 4 outputs) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Chinobatanidza |
|
| FAN | 2 * SYS FAN (Musoro) 1 * CPU FAN (Musoro) |
| Magetsi | Rudzi | 2U |
|
| Simba rekuisa Voltage | Simba reAC, voltage uye frequency zvinofanira kuenderana neATX power supply yakapihwa |
|
| Bhatiri reRTC | CR2032Sero reMari |
| Rutsigiro rweOS | Mahwindo | Kunda 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Puratifomu | TPM | fTPM,sarudzo ye dTPM2.0 |
| Imbwa inorinda | Zvinobuda | Kugadzirisa Sisitimu |
|
| Nguva yepakati | Inogona kurongwa 1 ~ 255 sec |
| Michina | Zvinhu Zvakavharirwa | SGCC |
|
| Zviyero | 482.6mm(L) * 475.7mm(W) *88.1mm(H) |
|
| Kuisa | Kuiswa kwesherufu |
| Zvakatipoteredza | Sisitimu Yekudzikisa Kupisa | Kutonhodza kwefeni yePWM |
| Tembiricha yekushanda | 0 ~ 50℃ | |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -20 ~ 70℃ | |
| Hunyoro hushoma | 10 kusvika 95% RH (isina kutonhora) | |
Inoshanda, yakachengeteka uye yakavimbika. Midziyo yedu inovimbisa mhinduro chaiyo kune chero chinodiwa. Batsirwa nehunyanzvi hwedu muindasitiri uye uwane kukosha kwakawedzerwa - zuva rega rega.
Dzvanya Kuti Ubvunze