
Administratio remota
Monitorium condicionis
Operatio et sustentatio remota
Imperium Salutis
| Modellum | IPC200-Q670SA2 | |
| Systema Processoris | CPU | CPU Intel® generationis XII/XIII/XIV Core / Pentium/Celeron pro computatris personalibus |
|
| TDP | 125W |
|
| Socket | LGA1700 |
|
| Microprocessus | Q670 |
|
| BIOS | BIOS UEFI AMI |
| Memoria | Socket | 4 * U-DIMMfissuraMemoria DDR5-4400 MT/s duplicis canalis |
|
| Capacitas | 192GB, Singulus Maximus 48GB |
| Aethernet | Moderator | 1 * Intel i210-ATTessera 1 * Microprocessus Intel i219-V |
| Scustodia | SATA | 4 * SATA 3.0Coniunctor |
|
| M.2 | 1 * Clavis M.2-Mfissura()PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 signum&c.,NVMe/SATASSD Automaticum&c.,2280) |
| Areae Expansionis | PCIe | 2 * PCIe x16fissura 3 * PCIe x4fissura |
|
| PCI | 2 * PCIfissura |
|
| M.2 | 1 * Clavis M.2-Efissura()PCIe Generationis Tertiae x1 + USB 2.0, 2230) |
| I/O posterior | Aethernet | Duo * RJ45 |
|
| USB | Sex portae USB 5Gbps Typi A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Claviatura et Mus) |
|
| Ostendere | 1 * DVI-D: resolutio maxima usque ad 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: resolutio maxima usque ad 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA: resolutio maxima usque ad 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Audio | Tres * Coniunculae 3.5mm (exitus lineae + introitus lineae + microphonum) |
|
| Serialis | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| FronsIntroitus/Egressus | USB | 2 * USB 2.0 Typus-A |
|
| Globulus | 1 *Bulla Potestatis |
|
| LED | 1 * LED status potentiae 1 * Indicator LED status disci rigidi |
| Interfacies Internae | USB | 1 * USB 2.0 (Typus-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232()COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Audio | 1 * Audio Anterior (Egressus Linearis + Microphonum) |
|
| IO | 1 × caput input/output digitale 8-canalis (praedefinitum: 4 input, 4 output)) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Coniunctor |
|
| VENTILATOR | 2 * Ventilator Systematis (Caput) 1 * Ventilator CPU (Caput) |
| Fons Potentiae | Typus | 2U |
|
| Tensio Potentiae Ingressae | Fons potentiae AC, tensio et frequentia in fonte potentiae ATX proviso fundabuntur. |
|
| Accumulator RTC | CR2032Cellula Nummaria |
| Auxilium Systematis Operativi | Fenestrae | Victoria 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM&c.,dTPM2.0 facultativum |
| Custos | Exitus | Restitutio Systematis |
|
| Intervallum | Programmabile 1 ~ 255 sec |
| Mechanica | Materia clausurae | SGCC |
|
| Dimensiones | 482.6mm (L) * 475.7mm (L) *88.1mm (A) |
|
| Montatio | Installatio in tabulato |
| Ambitus | Systema Dissiptionis Caloris | Refrigeratio ventilatoris PWM |
| Temperatura Operativa | 0 ~ 50℃ | |
| Temperatura Reponendi | -20 ~ 70℃ | |
| Humiditas Relativa | 10 ad 95% RH (non condensans) | |
Efficax, tutus et fidus. Nostra instrumenta solutionem rectam cuilibet necessitati praestant. Fruere peritia nostra in industria et valorem additum crea - quotidie.
Preme pro Inquisitione