
Uzaktan yönetim
Durum izleme
Uzaktan çalıştırma ve bakım
Güvenlik Kontrolü
| Model | IPC200-Q670SA2 | |
| İşlemci Sistemi | İşlemci | Intel® 12/13/14. Nesil Core / Pentium/ Celeron Masaüstü İşlemci |
|
| TDP | 125W |
|
| Soket | LGA1700 |
|
| Çipset | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Hafıza | Soket | 4 * U-DIMMyuvaÇift Kanallı DDR5-4400 MT/s |
|
| Kapasite | 192 GB, Tekli Maksimum 48 GB |
| Ethernet | Kontrolör | 1 * Intel i210-ATÇip 1 * Intel i219-V Çip |
| Storage | SATA | 4 * SATA 3.0Bağlayıcı |
|
| M.2 | 1 * M.2 Anahtar-Myuva(PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 sinyal,NVMe/SATASSD Otomatik,2280) |
| Genişleme Yuvaları | PCIe | 2 * PCIe x16yuva 3 * PCIe x4yuva |
|
| PCI | 2 * PCIyuva |
|
| M.2 | 1 * M.2 Anahtar-Eyuva(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0 (2230) |
| Arka Giriş/Çıkış | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Tip-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Klavye ve Fare) |
|
| Görüntülemek | 1 * DVI-D: 60Hz'de 1920*1200'e kadar maksimum çözünürlük 1 * HDMI: maksimum çözünürlük 4096*2160 @ 30Hz'e kadar 1 * VGA: 60Hz'de 1920*1200'e kadar maksimum çözünürlük |
|
| Ses | 3 * 3,5 mm Jak (Hat Çıkışı + Hat Girişi + Mikrofon) |
|
| Seri | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| ÖnG/Ç | USB | 2 * USB 2.0 Tip-A |
|
| Düğme | 1 *Güç Düğmesi |
|
| NEDEN OLMUŞ | 1 * Güç durumu LED'i 1 * Sabit disk durumu LED'i |
| Dahili Arayüzler | USB | 1 * USB 2.0 (Type-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Ses | 1 * Ön Ses (Hat Çıkışı + Mikrofon) |
|
| IO | 1 × 8 kanallı dijital giriş/çıkış başlığı (varsayılan: 4 giriş, 4 çıkış)) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Bağlayıcı |
|
| FAN | 2 * SYS FAN (Başlık) 1 * CPU FANI (Başlık) |
| Güç Kaynağı | Tip | 2U |
|
| Güç Giriş Voltajı | AC güç kaynağı, voltaj ve frekans, sağlanan ATX güç kaynağına göre belirlenecektir. |
|
| RTC Bataryası | CR2032Düğme Pil |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows | 10/11 galibiyet |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM,isteğe bağlı dTPM2.0 |
| Gözlemci | Çıktı | Sistem Sıfırlama |
|
| Aralık | Programlanabilir 1 ~ 255 saniye |
| Mekanik | Muhafaza Malzemesi | SGCC |
|
| Boyutlar | 482,6 mm (Uzunluk) * 475.7mm(G) *88.1mm(H) |
|
| Montaj | Rafa monte kurulum |
| Çevre | Isı Dağıtım Sistemi | PWM fan soğutması |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50℃ | |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 70℃ | |
| Bağıl Nem | %10 ila %95 bağıl nem (yoğuşmasız) | |
Etkin, güvenli ve güvenilir. Ekipmanlarımız her türlü ihtiyaca uygun doğru çözümü garanti eder. Sektördeki uzmanlığımızdan yararlanın ve her gün katma değer yaratın.
Bilgi almak için tıklayın