
Fjernadministrasjon
Tilstandsovervåking
Fjerndrift og vedlikehold
Sikkerhetskontroll
| Modell | IPC200-Q670SA2 | |
| Prosessorsystem | CPU | Intel® 12./13./14. generasjons Core / Pentium / Celeron stasjonær CPU |
|
| TDP | 125W |
|
| Stikkontakt | LGA1700 |
|
| Brikkesett | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Hukommelse | Stikkontakt | 4 * U-DIMMsporTokanals DDR5-4400 MT/s |
|
| Kapasitet | 192 GB, enkelt maks 48 GB |
| Ethernet | Kontroller | 1 * Intel i210-ATChip 1 * Intel i219-V-brikke |
| Slagring | SATA | 4 * SATA 3.0Kontakt |
|
| M.2 | 1 * M.2-tast-Mspor(PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 signal,NVMe/SATASSD Auto,2280) |
| Utvidelsesspor | PCIe | 2 * PCIe x16spor 3 * PCIe x4spor |
|
| PCI | 2 * PCIspor |
|
| M.2 | 1 * M.2-tast-Espor(PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0,2230 |
| Bakre I/O | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5 Gbps type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (tastatur og mus) |
|
| Utstilling | 1 * DVI-D: maks. oppløsning opptil 1920 * 1200 ved 60 Hz 1 * HDMI: maks. oppløsning opptil 4096 * 2160 ved 30 Hz 1 * VGA: maks. oppløsning opptil 1920 * 1200 ved 60 Hz |
|
| Lyd | 3 * 3,5 mm-kontakt (linjeutgang + linjeinngang + mikrofon) |
|
| Seriell | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| FrontI/O | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Knapp | 1 * Av/på-knapp |
|
| LED-lampe | 1 * Strømstatus-LED 1 * Statuslampe for harddisk |
| Interne grensesnitt | USB | 1 * USB 2.0 (Type-A) 2 * USB 5 Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Lyd | 1 * Frontlyd (Linjeutgang + mikrofon) |
|
| IO | 1 × 8-kanals digital inngangs-/utgangshode (standard: 4 innganger, 4 utganger) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Kontakt |
|
| FAN | 2 * SYSTEMVIFTE (Hode) 1 * CPU-VIFTE (Hode) |
| Strømforsyning | Type | 2U |
|
| Strøminngangsspenning | AC-strømforsyning, spenning og frekvens skal være basert på den medfølgende ATX-strømforsyningen. |
|
| RTC-batteri | CR2032Myntcelle |
| OS-støtte | Vinduer | Vinn 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Plattform | TPM | fTPM,valgfri dTPM2.0 |
| Vakthund | Produksjon | Systemtilbakestilling |
|
| Intervall | Programmerbar 1 ~ 255 sek |
| Mekanisk | Kapslingsmateriale | SGCC |
|
| Dimensjoner | 482,6 mm (L) * 475,7mm(B) *88,1mm(H) |
|
| Montering | Hyllemontert installasjon |
| Miljø | Varmeavledningssystem | PWM-viftekjøling |
| Driftstemperatur | 0 ~ 50 ℃ | |
| Lagringstemperatur | -20 ~ 70 ℃ | |
| Relativ fuktighet | 10 til 95 % RF (ikke-kondenserende) | |
Effektivt, trygt og pålitelig. Utstyret vårt garanterer den rette løsningen for ethvert behov. Dra nytte av vår bransjeekspertise og skap merverdi – hver dag.
Klikk for forespørsel