
Behear op ôfstân
Tastânmonitoring
Op ôfstân betsjinje en ûnderhâld
Feilichheidskontrôle
| Model | IPC200-Q670SA2 | |
| Prosessorsysteem | CPU | Intel® 12/13/14 Generaasje Core / Pentium/Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 125W |
|
| Stopkontakt | LGA1700 |
|
| Chipset | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Oantinken | Stopkontakt | 4 * U-DIMMsleufDual Channel DDR5-4400 MT/s |
|
| Kapasiteit | 192GB, Single Maks 48GB |
| Ethernet | Kontrôler | 1 * Intel i210-ATChip 1 * Intel i219-V-chip |
| Sopslach | SATA | 4 * SATA 3.0Ferbining |
|
| M.2 | 1 * M.2-kaai-Msleuf(PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 sinjaal,NVMe/SATASSD Auto,2280) |
| Útwreidingsslots | PCIe | 2 * PCIe x16sleuf 3 * PCIe x4sleuf |
|
| PCI | 2 * PCIsleuf |
|
| M.2 | 1 * M.2-kaai-Esleuf(PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0,2230) |
| Efterste I/O | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Toetseboerd & Mûs) |
|
| Skerm | 1 * DVI-D: maksimale resolúsje oant 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maksimale resolúsje oant 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA: maksimale resolúsje oant 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Lûd | 3 * 3.5mm Jack (Line-út + Line-yn + MIC) |
|
| Serieel | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| FrontYn/út | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Knop | 1 * Oan/út-knop |
|
| LED | 1 * LED foar stroomstatus 1 * Status-LED foar hurde skiif |
| Ynterne ynterfaces | USB | 1 * USB 2.0 (Type-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Lûd | 1 * Foarste audio (Line-út + mikrofoan) |
|
| IO | 1 × 8-kanaals digitale ynfier-/útfierkoptekst (standert: 4 ynfieren, 4 útfieren) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Ferbining |
|
| FAN | 2 * SYS FAN (Header) 1 * CPU FAN (Header) |
| Streamtafier | Type | 2U |
|
| Ynfierspanning fan krêft | AC-stroomfoarsjenning, spanning en frekwinsje moatte basearre wêze op 'e levere ATX-stroomfoarsjenning |
|
| RTC-batterij | CR2032Muntsel |
| OS-stipe | Finsters | Win 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Perron | TPM | fTPM,opsjoneel dTPM2.0 |
| Wachthûn | Útfier | Systeemreset |
|
| Tuskenskoft | Programmeerber 1 ~ 255 sek |
| Mechanysk | Behuizingsmateriaal | SGCC |
|
| Ofmjittings | 482,6 mm (L) * 475.7mm(B) *88.1mm(H) |
|
| Montage | Plankmonteare ynstallaasje |
| Miljeu | Waarmteferdriuwingssysteem | PWM fankoeling |
| Bedriuwstemperatuer | 0 ~ 50 ℃ | |
| Opslachtemperatuer | -20 ~ 70 ℃ | |
| Relative fochtigens | 10 oant 95% RH (net-kondensearjend) | |
Effektyf, feilich en betrouber. Us apparatuer garandearret de juste oplossing foar elke eask. Profitearje fan ús yndustry-ekspertize en generearje tafoege wearde - elke dei.
Klik foar fraach