
Behear op ôfstân
Tastânmonitoring
Op ôfstân betsjinje en ûnderhâld
Feilichheidskontrôle
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Prosessorsysteem | CPU | Intel® 6/7/8/9 Generaasje Core / Pentium/Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 95W |
|
| Stopkontakt | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Oantinken | Stopkontakt | 4 * U-DIMM-slot,Dual Channel DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Kapasiteit | 64GB, Single Maks 16GB |
| Ethernet | Kontrôler | 1 * Intel i225/i226-V/LM-chip 1 * Intel i219-V/LM-chip |
| Sopslach | SATA | 4 * SATA 3.0-ferbining,Stipe RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M-slot(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAAutomatysk detektearje,2280) |
| Útwreidingsslots | PCIe | 2 * PCIe x16-slot(PCIe Gen 3 x8 sinjaal) 3 * PCIe x4-slot(PCIe Gen 3 x4-sinjaal) |
|
| PCI | 2 * PCI-slot |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, mei 1 * SIM-kaartslot) |
| Efterste I/O | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Type-A 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Toetseboerd & Mûs) |
|
| Skerm | 1 * DVI-D:maksimale resolúsje oant 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maksimale resolúsje oant 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA:maksimale resolúsje oant 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Lûd | 3 * 3.5mm-jack(Line-out + Line-in + MIC) |
|
| Serieel | 1 * RS232 DB9/M(KOM1) |
| FrontYn/út | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Knop | 1 * Oan/út-knop |
|
| LED | 1 * LED foar stroomstatus 1 * Status-LED foar hurde skiif |
| Ynterne ynterfaces | USB | 1 * USB 2.0 (Type-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(KOM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Lûd | 1 * Foarste audio (Line-Out + MIC)) |
|
| IO | 1 × 8-kanaals digitale ynfier-/útfierkoptekst (standert: 4 ynfieren, 4 útfieren) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0-ferbining |
|
| FAN | 2 * SYS FAN (Header) 1 * CPU FAN (Header) |
| Streamtafier | Type | 2U |
|
| Ynfierspanning fan krêft | AC-stroomfoarsjenning, spanning en frekwinsje moatte basearre wêze op 'e levere 2U-stroomfoarsjenning |
|
| RTC-batterij | CR2032 Knoopsel |
| OS-stipe | Finsters | Win 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Perron | TPM | fTPM,opsjoneel dTPM2.0 |
| Wachthûn | Útfier | Systeemreset |
|
| Tuskenskoft | Programmeerber 1 ~ 255 sek |
| Mechanysk | Behuizingsmateriaal | SGCC |
|
| Ofmjittings | 482,6 mm (L) * 475,7 mm (B) * 88,1 mm (H) |
|
| Montage | Plankmonteare ynstallaasje |
| Miljeu | Waarmteferdriuwingssysteem | PWM fankoeling |
| Bedriuwstemperatuer | 0 ~ 50 ℃ | |
| Opslachtemperatuer | -20 ~ 70 ℃ | |
| Relative fochtigens | 10 oant 95% RH (net-kondensearjend) | |
Effektyf, feilich en betrouber. Us apparatuer garandearret de juste oplossing foar elke eask. Profitearje fan ús yndustry-ekspertize en generearje tafoege wearde - elke dei.
Klik foar fraach