
Kaughaldus
Seisundi jälgimine
Kaugjuhtimine ja hooldus
Ohutuskontroll
| Mudel | IPC200-Q270SA2 | |
| Protsessori süsteem | Protsessor | Intel® 6/7/8/9 põlvkonna Core / Pentium/Celeron lauaarvuti protsessor |
|
| TDP | 95W |
|
| Pistikupesa | LGA1151 |
|
| Kiibistik | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Mälu | Pistikupesa | 4 * U-DIMM-pesa,Kahekanaliline DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Mahutavus | 64 GB, ühekordne maks. 16 GB |
| Ethernet | Kontroller | 1 * Inteli i225/i226-V/LM kiip 1 * Intel i219-V/LM kiip |
| Sladustamine | SATA | 4 * SATA 3.0 pistikut,Toetab RAID 0-d,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M pesa()PCIe 3. põlvkond x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAAutomaatne tuvastamine,2280) |
| Laienduspesad | PCIe | 2 * PCIe x16 pesa()PCIe 3. põlvkonna x8 signaal) 3 * PCIe x4 pesa()PCIe 3. põlvkonna x4 signaal) |
|
| PCI | 2 * PCI pesa |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe()PCIe 3. põlvkond x1 + USB 2.0, 1 SIM-kaardi pesaga) |
| Tagumine sisend/väljund | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Type-A 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (klaviatuur ja hiir) |
|
| Ekraan | 1 * DVI-D:maksimaalne eraldusvõime kuni 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maksimaalne eraldusvõime kuni 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA:maksimaalne eraldusvõime kuni 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Heli | 3 * 3,5 mm pesa()Liiniväljund + liinisisend + mikrofon) |
|
| Seerianumber | 1 * RS232 DB9/M()COM1) |
| EsikülgSisend/väljund | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Nupp | 1 * Toitenupp |
|
| LED | 1 * Toite oleku LED-tuli 1 * kõvaketta oleku LED-tuli |
| Sisemised liidesed | USB | 1 * USB 2.0 (tüüp A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232()COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Heli | 1 * Esipaneeli heli (liiniväljund + mikrofon)) |
|
| IO | 1 × 8-kanaliline digitaalne sisend-/väljundpesa (vaikimisi: 4 sisendit, 4 väljundit) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 pistikut |
|
| VENTILAATOR | 2 * SÜSTEEMIVELTI (päis) 1 * CPU FAN (päis) |
| Toiteallikas | Tüüp | 2U |
|
| Sisendpinge | Vahelduvvoolu toiteallikas, pinge ja sagedus peavad põhinema kaasasoleval 2U toiteallikal. |
|
| RTC aku | CR2032 mündipatarei |
| OS-i tugi | Aknad | Võida 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platvorm | TPM | fTPM,valikuline dTPM2.0 |
| Valvekoer | Väljund | Süsteemi lähtestamine |
|
| Intervall | Programmeeritav 1 ~ 255 sekundit |
| Mehaaniline | Korpuse materjal | SGCC |
|
| Mõõtmed | 482,6 mm (P) * 475,7 mm (L) * 88,1 mm (K) |
|
| Paigaldus | Riiulile paigaldamine |
| Keskkond | Soojuse hajumise süsteem | PWM-ventilaatori jahutus |
| Töötemperatuur | 0–50 ℃ | |
| Säilitustemperatuur | -20 ~ 70 ℃ | |
| Suhteline õhuniiskus | 10–95% suhteline õhuniiskus (mittekondenseeruv) | |
Tõhus, ohutu ja usaldusväärne. Meie seadmed garanteerivad õige lahenduse igale vajadusele. Kasutage meie valdkonnaalaseid teadmisi ja looge lisaväärtust – iga päev.
Klõpsake päringu saamiseks