
Gestione remota
Monitoraghju di cundizione
Funzionamentu è mantenimentu à distanza
Cuntrollu di Sicurezza
| Modellu | IPC200-Q270SA2 | |
| Sistema di Processore | CPU | CPU Intel® Core / Pentium / Celeron per desktop di 6a/7a/8a generazione |
|
| TDP | 95W |
|
| Presa | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | BIOS UEFI AMI |
| Memoria | Presa | 4 * Slot U-DIMM,DDR4-2133/2400 MHz à dui canali |
|
| Capacità | 64GB, Singulu Massimu 16GB |
| Ethernet | Cuntrollore | 1 * Chip Intel i225/i226-V/LM 1 * Chip Intel i219-V/LM |
| Salmacenamentu | SATA | 4 * Connettori SATA 3.0,Supporta RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * Slot M.2 Key-M(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATARilevazione automatica,2280) |
| Slot d'espansione | PCIe | 2 slot PCIe x16(Segnale PCIe Gen 3 x8) 3 * Slot PCIe x4(Segnale PCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | 2 * Slot PCI |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, cù 1 * slot per carta SIM) |
| I/O posteriore | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5 Gbps Tipu A 2 * USB 2.0 Tipu A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Tastiera è Mouse) |
|
| Mostra | 1 * DVI-D::risoluzione massima finu à 1920 * 1200 à 60 Hz 1 * HDMI: risoluzione massima finu à 4096 * 2160 à 30 Hz 1 * VGA::risoluzione massima finu à 1920 * 1200 à 60 Hz |
|
| Audio | 3 * Jack da 3,5 mm(Line-out + Line-in + MIC) |
|
| Seriale | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| FronteI/O | USB | 2 * USB 2.0 Tipu A |
|
| Buttone | 1 * Buttone di accensione |
|
| LED | 1 * LED di statu di putenza 1 * LED di statu di u discu duru |
| Interfacce interne | USB | 1 * USB 2.0 (Tipu A) 2 * USB 5 Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Audio | 1 * Audio frontale (Line-Out + MIC)) |
|
| IO | 1 × intestazione d'entrata/uscita digitale à 8 canali (predefinitu: 4 ingressi, 4 uscite) |
|
| SATA | 4 * Connettori SATA 3.0 |
|
| VENTILATORE | 2 * VENTILATORE DI SISTEMA (Intestazione) 1 * Ventilatore di a CPU (Intestazione) |
| Alimentazione elettrica | Tipu | 2U |
|
| Tensione d'entrata di putenza | L'alimentazione CA, a tensione è a frequenza saranu basate nantu à l'alimentazione 2U furnita. |
|
| Batteria RTC | Pila à bottone CR2032 |
| Supportu di u sistema operativu | Finestre | Vince u 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Piattaforma | TPM | fTPM,dTPM2.0 opzionale |
| Cane di guardia | Surtita | Reset di u sistema |
|
| Intervallu | Programmabile 1 ~ 255 sec |
| Meccanicu | Materiale di recinzione | SGCC |
|
| Dimensioni | 482,6 mm (L) * 475,7 mm (L) * 88,1 mm (A) |
|
| Muntatura | Installazione à scaffale |
| Ambiente | Sistema di Dissipazione di u Calore | Raffreddamentu di u ventilatore PWM |
| Temperatura di funziunamentu | 0 ~ 50 ℃ | |
| Temperatura di almacenamentu | -20 ~ 70℃ | |
| Umidità relativa | 10 à 95% RH (senza condensazione) | |
Efficace, sicuru è affidabile. I nostri equipaghji garantiscenu a suluzione adatta per ogni esigenza. Prufittate di a nostra cumpetenza in u settore è generate valore aghjuntu - ogni ghjornu.
Cliccate per una dumanda