
Njikwa ime obodo
Nlekota ọnọdụ
Ọrụ na mmezi n'ime ime obodo
Njikwa Nchekwa
| Ụdị nlereanya | IPC200-Q270SA2 | |
| Sistemụ Nhazi | CPU | Intel® 6/7/8/9 Ọgbọ Core / Pentium/ Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 95W |
|
| Soket | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Ebe nchekwa | Soket | Oghere 4 * U-DIMM,Ọwa Abụọ DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Ike | 64GB, Oke kachasị otu 16GB |
| Ethernet | Onye njikwa | 1 * Intel i225/i226-V/LM Chip 1 * Intel i219-V/LM Chip |
| Storage | SATA | Njikọ 4 * SATA 3.0,Nkwado RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M oghere(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATANchọpụta akpaghị aka,2280) |
| Oghere Mgbasawanye | PCIe | Oghere 2 * PCIe x16(Mgbaàmà PCIe Gen 3 x8) Oghere 3 * PCIe x4(Mgbaàmà PCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | Oghere PCI 2 |
|
| Obere PCIe | 1 * Obere PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, nwere oghere kaadị SIM 1 *) |
| I/O azụ | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Ụdị-A 2 * USB 2.0 Ụdị-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Keyboard na Òké) |
|
| Ngosipụta | 1 * DVI-D:Mkpebi kachasị elu ruo 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: mkpebi kachasị elu ruo 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA:Mkpebi kachasị elu ruo 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Ọdịyo | Jack 3 * 3.5mm(Ahịrị-n'ahịrị + Ahịrị-n'ime + MIC) |
|
| Usoro Ihe Nlereanya | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| IhuM/O | USB | 2 * USB 2.0 Ụdị-A |
|
| Bọtịnụ | 1 * Bọtịnụ Ike |
|
| LED | 1 * Ọkwa ike LED 1 * Ọkwa draịvụ ike LED |
| Njikọ dị n'ime | USB | 1 * USB 2.0 (Ụdị-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Ọdịyo | 1 * Ọdịyo Ihu (Nhazi-Mpụ + MIC) |
|
| IO | Isi ihe ntinye/mwepụta dijitalụ nke 1 × 8 (ndabara: ntinye 4, mmepụta 4) |
|
| SATA | Njikọ 4 * SATA 3.0 |
|
| Onye ofufe | 2 * SYS FAN (Isi okwu) 1 * Onye na-akwado CPU (Isi okwu) |
| Ịnye ọkụ | Ụdị | 2U |
|
| Voltaji Ntinye Ike | Ọkụ AC, voltaji na ugboro ole a ga-adabere na ọkụ eletrik 2U enyere |
|
| Batrị RTC | Mkpụrụ ego CR2032 |
| Nkwado OS | Windows | Mmeri 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Ikpo okwu | TPM | fTPM,nhọrọ dTPM2.0 |
| Nkịta Nche | Mbupụta | Tọgharịa Sistemụ |
|
| Oge etiti | Enwere ike ịhazi ya 1 ~ 255 sekọnd |
| Mekaniki | Ihe e ji kpuchie ogige | SGCC |
|
| Akụkụ | 482.6mm (L) * 475.7mm (W) * 88.1mm (H) |
|
| Ịwụnye | Ntinye nke e tinyere na shelf |
| Gburugburu Ebe Obibi | Sistemụ Mgbasa Okpomọkụ | Igwe oyi nke fan PWM |
| Okpomọkụ Ọrụ | 0 ~ 50℃ | |
| Okpomọkụ Nchekwa | -20 ~ 70℃ | |
| Iru mmiri dị nso | 10 ruo 95% RH (anaghị agwakọta) | |
Dị irè, dị nchebe ma dịkwa ntụkwasị obi. Ngwaọrụ anyị na-ekwe nkwa azịza ziri ezi maka ihe ọ bụla achọrọ. Rite uru site na ahụmịhe ụlọ ọrụ anyị ma mepụta uru agbakwunyere - kwa ụbọchị.
Pịa maka ajụjụ