
Uzaqdan idarəetmə
Vəziyyətin monitorinqi
Uzaqdan idarəetmə və texniki xidmət
Təhlükəsizlik Nəzarəti
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Prosessor Sistemi | CPU | Intel® 6/7/8/9 Nəsil Core / Pentium/ Celeron Masaüstü CPU |
|
| TDP | 95 Vt |
|
| Soket | LGA1151 |
|
| Çipset | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Yaddaş | Soket | 4 * U-DIMM yuvası,İki Kanallı DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Tutum | 64GB, Tək Maksimum 16GB |
| Ethernet | Nəzarətçi | 1 * Intel i225/i226-V/LM Çipi 1 * Intel i219-V/LM Çipi |
| Ssaxlama yeri | SATA | 4 * SATA 3.0 Konnektoru,RAID 0-ı dəstəkləyin,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Açar-M yuvası(PCIe Nəsil 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAAvtomatik Aşkarlama,2280) |
| Genişləndirmə Yuvaları | PCIe | 2 * PCIe x16 yuvası(PCIe Gen 3 x8 siqnalı) 3 * PCIe x4 yuvası(PCIe Gen 3 x4 siqnalı) |
|
| PCI | 2 * PCI yuvası |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Nəsil 3 x1 + USB 2.0, 1 * SIM kart yuvası ilə) |
| Arxa giriş/çıxış | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Tip-A 2 * USB 2.0 Tip-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Klaviatura və Siçan) |
|
| Ekran | 1 * DVI-D:60Hz-də 1920*1200-ə qədər maksimum qətnamə 1 * HDMI: 30Hz-də 4096*2160-a qədər maksimum qətnamə 1 * VGA:60Hz-də 1920*1200-ə qədər maksimum qətnamə |
|
| Səs | 3 * 3.5 mm jak(Xəttdən çıxış + Xəttdən giriş + MIC) |
|
| Seriya | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| ÖnGiriş/Çıxış | USB | 2 * USB 2.0 Tip-A |
|
| Düymə | 1 * Güc Düyməsi |
|
| LED | 1 * Enerji vəziyyəti LED-i 1 * Sərt diskin status LED-i |
| Daxili İnterfeyslər | USB | 1 * USB 2.0 (A tipli) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Səs | 1 * Ön Audio (Xətt Çıxışı + Mikrofon)) |
|
| IO | 1 × 8 kanallı rəqəmsal giriş/çıxış başlığı (standart: 4 giriş, 4 çıxış) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 Konnektoru |
|
| VANİTATOR | 2 * SYS VENTİLYATORU (Başlıq) 1 * CPU VENTİLYATORU (Başlıq) |
| Enerji təchizatı | Növü | 2U |
|
| Güc Giriş Gərginliyi | AC enerji təchizatı, gərginlik və tezlik təmin edilən 2U enerji təchizatına əsaslanmalıdır |
|
| RTC Batareyası | CR2032 Sikkə Hücrəsi |
| ƏS Dəstəyi | Pəncərələr | 10/11 qalibiyyət |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,isteğe bağlı dTPM2.0 |
| Gözətçi | Çıxış | Sistem Sıfırlaması |
|
| İnterval | Proqramlaşdırıla bilən 1 ~ 255 san |
| Mexaniki | Korpus materialı | SGCC |
|
| Ölçülər | 482.6 mm (Uzunluq) * 475.7 mm (En) * 88.1 mm (Hündürlük) |
|
| Montaj | Rəfdə quraşdırılmış quraşdırma |
| Ətraf mühit | İstilik Yayım Sistemi | PWM fan soyutma sistemi |
| İşləmə temperaturu | 0 ~ 50℃ | |
| Saxlama temperaturu | -20 ~ 70℃ | |
| Nisbi rütubət | 10%-dən 95%-ə qədər RH (kondensasiya olunmayan) | |
Effektiv, təhlükəsiz və etibarlı. Avadanlıqlarımız istənilən tələb üçün düzgün həlli təmin edir. Sənaye təcrübəmizdən faydalanın və hər gün əlavə dəyər yaradın.
Sorğu üçün klikləyin