
Uzakdan dolandyryş
Ýagdaýy gözegçilik etmek
Uzakdan işlemek we tehniki hyzmat
Howpsuzlyk gözegçiligi
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Prosessor ulgamy | CPU | Intel® 6/7/8/9 nesil Core / Pentium / Celeron stolüsti prosessory |
|
| TDP | 95W |
|
| Soket | LGA1151 |
|
| Çipset | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Ýatlama | Soket | 4 * U-DIMM ýeri,Iki Kanally DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Sygymlylyk | 64GB, Bir gezeklik maksimum 16GB |
| Ethernet | Dolandyryjy | 1 * Intel i225/i226-V/LM çipi 1 * Intel i219-V/LM çipi |
| Storba | SATA | 4 * SATA 3.0 birikdirijisi,RAID 0-y goldaň,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Açar-M ýeri(PCIe 3-nji nesil x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAAwtomatiki anyklaýyş,2280) |
| Giňeldiş ýerleri | PCIe | 2 * PCIe x16 sloty(PCIe Gen 3 x8 signaly) 3 * PCIe x4 sloty(PCIe Gen 3 x4 signaly) |
|
| PCI | 2 * PCI sloty |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe 3-nji nesil x1 + USB 2.0, 1 * SIM kart üçin ýer bilen) |
| Yzky giriş/çykyş | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Type-A 2 * USB 2.0 A görnüşli |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Klawiatura we Syçan) |
|
| Görkez | 1 * DVI-D:60Hz-de 1920*1200 çenli iň ýokary çözgüt 1 * HDMI: 30Hz-de 4096*2160 çenli iň ýokary çözgüt 1 * VGA:60Hz-de 1920*1200 çenli iň ýokary çözgüt |
|
| Ses | 3 * 3.5mm Jak(Çykyş + Giriş + MIC) |
|
| Seriýa | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| Öň tarapGiriş/Çykyş | USB | 2 * USB 2.0 A görnüşli |
|
| Düwme | 1 * Güýç düwmesi |
|
| LED | 1 * Güýç ýagdaýynyň LED-i 1 * Gaty diskiň ýagdaýynyň LED-i |
| Içki interfeýsler | USB | 1 * USB 2.0 (A görnüşli) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Ses | 1 * Öňdäki ses (Çykyş + Mikrofon)) |
|
| IO | 1 × 8 kanally sanly giriş/çykyş başlygy (standart: 4 giriş, 4 çykyş) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 birikdirijisi |
|
| WANTALYATOR | 2 * SYS WENTILÝATORY (Başlyk) 1 * CPU WENTILÝATORY (Başlyk) |
| Elektrik üpjünçiligi | Görnüş | 2U |
|
| Güýç giriş woltasy | AC elektrik üpjünçiligi, naprýaženiýe we ýygylyk berlen 2U elektrik üpjünçiligine esaslanmalydyr. |
|
| RTC batareýasy | CR2032 Teňňe Öýjük |
| Operasion ulgam goldawy | Penjireler | 10/11 ýeňiş |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,goşmaça dTPM2.0 |
| Gözegçi it | Çykyş | Sistemany täzeden başlatmak |
|
| Aralyk | Programmalaşdyrylyp bilinýän 1 ~ 255 sek |
| Mehaniki | Gaplama materialy | SGCC |
|
| Ölçegler | 482.6mm (Uzynlyk) * 475.7mm (Ginlik) * 88.1mm (Beýiklik) |
|
| Montaž | Tekjede gurnamak |
| Daşky gurşaw | Ýylylyk ýaýratma ulgamy | PWM wentylýator sowadyjy |
| Işleýiş temperaturasy | 0 ~ 50℃ | |
| Saklama temperaturasy | -20 ~ 70℃ | |
| Nisbi çyglylyk | 10-dan 95% -e çenli RH (kondensasiýa döretmeýän) | |
Netijeli, howpsuz we ygtybarly. Enjamlarymyz islendik talap üçin dogry çözgüdi kepillendirýär. Pudak tejribämizden peýdalanyň we her gün goşmaça gymmatlyk dörediň.
Sorag üçin basyň