
Masofaviy boshqaruv
Vaziyat monitoringi
Masofaviy boshqaruv va texnik xizmat ko'rsatish
Xavfsizlikni nazorat qilish
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Protsessor tizimi | Markaziy protsessor | Intel® 6/7/8/9 avlod Core / Pentium / Celeron ish stoli protsessori |
|
| TDP | 95 Vt |
|
| Soket | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Xotira | Soket | 4 * U-DIMM uyasi,Ikki kanalli DDR4-2133/2400 MGts |
|
| Sig'imi | 64GB, bitta maksimal 16GB |
| Ethernet | Nazoratchi | 1 * Intel i225/i226-V/LM chipi 1 * Intel i219-V/LM chipi |
| Somborxona | SATA | 4 * SATA 3.0 ulagichi,RAID 0 ni qo'llab-quvvatlash,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M uyasi(PCIe 3-avlod x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAAvtomatik aniqlash,2280) |
| Kengaytirish uyalari | PCIe | 2 * PCIe x16 uyasi(PCIe Gen 3 x8 signali) 3 * PCIe x4 uyasi(PCIe Gen 3 x4 signali) |
|
| PCI | 2 * PCI uyasi |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe 3-avlod x1 + USB 2.0, 1 * SIM-karta uyasi bilan) |
| Orqa kirish/chiqish | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps A turi 2 * USB 2.0 A-toifa |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Klaviatura va sichqoncha) |
|
| Displey | 1 * DVI-D:60Hz da 1920*1200 gacha bo'lgan maksimal aniqlik 1 * HDMI: maksimal aniqlik 4096*2160 @ 30Hz gacha 1 * VGA:60Hz da 1920*1200 gacha bo'lgan maksimal aniqlik |
|
| Audio | 3 * 3,5 mm raz'em(Chiqish + Kirish + MIC) |
|
| Seriyali | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| Old tomonI/O | USB | 2 * USB 2.0 A-toifa |
|
| Tugma | 1 * Quvvat tugmasi |
|
| LED | 1 * Quvvat holati LEDsi 1 * Qattiq disk holati LEDsi |
| Ichki interfeyslar | USB | 1 * USB 2.0 (A-turi) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| MAQOMOTI | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Audio | 1 * Old audio (Line-Out + MIC)) |
|
| IO | 1 × 8 kanalli raqamli kirish/chiqish sarlavhasi (standart: 4 ta kirish, 4 ta chiqish) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 ulagichi |
|
| VENTILYATOR | 2 * SYS VENTILYATOR (Sarlavha) 1 * CPU VENTILYATOR (Sarlavha) |
| Quvvatlantirish manbai | Turi | 2U |
|
| Quvvat kirish kuchlanishi | AC quvvat manbai, kuchlanish va chastota taqdim etilgan 2U quvvat manbaiga asoslangan bo'lishi kerak. |
|
| RTC batareyasi | CR2032 tanga katakchasi |
| OT qo'llab-quvvatlashi | Derazalar | 10/11 da g'alaba qozonish |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,ixtiyoriy dTPM2.0 |
| Qo'riqchi it | Chiqish | Tizimni tiklash |
|
| Interval | Dasturlashtiriladigan 1 ~ 255 soniya |
| Mexanik | Qoplama materiali | SGCC |
|
| Olchamlari | 482.6 mm (Uzunlik) * 475.7 mm (Englik) * 88.1 mm (Benlik) |
|
| O'rnatish | Rafga o'rnatilgan o'rnatish |
| Atrof-muhit | Issiqlik tarqalish tizimi | PWM fanini sovutish |
| Ishlash harorati | 0 ~ 50℃ | |
| Saqlash harorati | -20 ~ 70℃ | |
| Nisbiy namlik | 10 dan 95% gacha RH (kondensatsiyalanmaydigan) | |
Samarali, xavfsiz va ishonchli. Bizning uskunalarimiz har qanday talab uchun to'g'ri yechimni kafolatlaydi. Bizning sanoat tajribamizdan foydalaning va har kuni qo'shimcha qiymat yarating.
So'rov uchun bosing