
Gestionare de la distanță
Monitorizarea stării
Operare și întreținere de la distanță
Controlul siguranței
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Sistem de procesor | CPU | Procesor Intel® Core / Pentium / Celeron pentru desktopuri din generația a 6-a/a 7-a/a 8-a/a 9-a |
|
| TDP | 95W |
|
| Priză | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | BIOS-ul UEFI al AMI |
| Memorie | Priză | 4 sloturi U-DIMM,DDR4-2133/2400 MHz cu două canale |
|
| Capacitate | 64 GB, maxim 16 GB pentru un singur dispozitiv |
| Ethernet | Controlor | 1 * Cip Intel i225/i226-V/LM 1 * Cip Intel i219-V/LM |
| Sdepozitare | SATA | 4 * Conectori SATA 3.0,Suportă RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * Slot M.2 Key-M(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATADetectare automată,2280) |
| Sloturi de expansiune | PCIe | 2 sloturi PCIe x16(Semnal PCIe Gen 3 x8) 3 sloturi PCIe x4(Semnal PCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | 2 sloturi PCI |
|
| Mini PCIe | 1 x Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, cu 1 * slot pentru cartelă SIM) |
| I/O spate | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 porturi USB de 5 Gbps tip A 2 porturi USB 2.0 Tip A |
|
| PS/2 | 1 x PS/2 (tastatură și mouse) |
|
| Afişa | 1 * DVI-D:rezoluție maximă de până la 1920*1200 la 60Hz 1 * HDMI: rezoluție maximă de până la 4096*2160 la 30Hz 1 * VGA:rezoluție maximă de până la 1920*1200 la 60Hz |
|
| Audio | 3 * Mufă de 3,5 mm(Ieșire + Intrare + Microfon) |
|
| Serial | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| FaţăI/O | USB | 2 porturi USB 2.0 Tip A |
|
| Buton | 1 * Buton de alimentare |
|
| LED | 1 * LED de stare a alimentării 1 * LED de stare a hard disk-ului |
| Interfețe interne | USB | 1 port USB 2.0 (Tip A) 2 porturi USB de 5 Gbps 2 porturi USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Audio | 1 * Ieșire audio frontală (linie + microfon)) |
|
| IO | 1 × conector digital de intrare/ieșire cu 8 canale (implicit: 4 intrări, 4 ieșiri) |
|
| SATA | 4 * Conectori SATA 3.0 |
|
| VENTILATOR | 2 * VENTILATOR SISTEM (Conector) 1 * Ventilator CPU (Conector) |
| Alimentare electrică | Tip | 2U |
|
| Tensiune de intrare | Sursa de alimentare CA, tensiunea și frecvența se vor baza pe sursa de alimentare 2U furnizată. |
|
| Baterie RTC | Celulă tip buton CR2032 |
| Suport sistem de operare | Ferestre | Câștigă 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platformă | TPM | fTPM,dTPM2.0 opțional |
| Câine de pază | Ieșire | Resetare sistem |
|
| Interval | Programabil 1 ~ 255 sec |
| Mecanic | Materialul carcasei | SGCC |
|
| Dimensiuni | 482,6 mm (L) * 475,7 mm (L) * 88,1 mm (Î) |
|
| Montare | Instalare pe raft |
| Mediu | Sistem de disipare a căldurii | Răcire cu ventilator PWM |
| Temperatura de funcționare | 0 ~ 50℃ | |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 70℃ | |
| Umiditate relativă | 10 până la 95% umiditate relativă (fără condens) | |
Eficient, sigur și fiabil. Echipamentele noastre garantează soluția potrivită pentru orice cerință. Beneficiați de expertiza noastră în domeniu și generați valoare adăugată - în fiecare zi.
Faceți clic pentru o solicitare