
Manajemen jarak jauh
Pemantauan kondisi
Operasi lan pangopènan jarak jauh
Kontrol Keamanan
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Sistem Prosesor | CPU | CPU Desktop Intel® Generasi 6/7/8/9 Core / Pentium/ Celeron |
|
| TDP (Tempat Tinggal) | 95W |
|
| Soket | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | BIOS AMI UEFI |
| Memori | Soket | 4 * slot U-DIMM,DDR4-2133/2400 MHz Saluran Ganda |
|
| Kapasitas | 64GB, Maksimal Tunggal 16GB |
| Ethernet | Kontroler | 1 * Chip Intel i225/i226-V/LM 1 * Chip Intel i219-V/LM |
| Spanyimpenan | SATA | 4 * Konektor SATA 3.0,Dhukungan RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M slot(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATADeteksi Otomatis,2280) |
| Slot Ekspansi | PCIe | 2 * slot PCIe x16(Sinyal PCIe Gen 3 x8) 3 * slot PCIe x4(Sinyal PCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | 2 * slot PCI |
|
| Mini-PCIe | 1 * Mini-PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, nganggo 1 * slot Kartu SIM) |
| I/O mburi | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Tipe-A 2 * USB 2.0 Tipe-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Keyboard & Mouse) |
|
| Tampilan | 1 * DVI-D:Resolusi maksimal nganti 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: resolusi maksimal nganti 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA:Resolusi maksimal nganti 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Audio | 3 * 3.5mm Jack(Jalur metu + Jalur mlebu + MIC) |
|
| Serial | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| NgarepI/O | USB | 2 * USB 2.0 Tipe-A |
|
| Tombol | 1 * Tombol Daya |
|
| LED | 1 * LED status daya 1 * LED status hard drive |
| Antarmuka Internal | USB | 1 * USB 2.0 (Tipe-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Audio | 1 * Audio Ngarep (Line-Out + MIC) |
|
| IO | 1 × header input/output digital 8-kanal (standar: 4 input, 4 output) |
|
| SATA | 4 * Konektor SATA 3.0 |
|
| penggemar | 2 * KIPAS SYS (Header) 1 * Kipas CPU (Header) |
| Catu Daya | Tipe | 2U |
|
| Tegangan Input Daya | Catu daya AC, voltase, lan frekuensi kudu adhedhasar catu daya 2U sing disedhiyakake. |
|
| Batere RTC | Sel Koin CR2032 |
| Dhukungan Sistem Operasi | Jendhela | Menang 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM (Full-Time),dTPM2.0 opsional |
| Asu pengawas | Output | Reset Sistem |
|
| Interval | Bisa diprogram 1 ~ 255 detik |
| Mekanik | Bahan Kandang | SGCC |
|
| Dimensi | 482.6mm (P) * 475.7mm (L) * 88.1mm (T) |
|
| Pemasangan | Pemasangan rak |
| Lingkungan | Sistem Pembuangan Panas | Pendinginan kipas PWM |
| Suhu Operasi | 0 ~ 50℃ | |
| Suhu Panyimpenan | -20 ~ 70℃ | |
| Kelembapan Relatif | 10 nganti 95% RH (ora kondensasi) | |
Efektif, aman, lan bisa dipercaya. Peralatan kita njamin solusi sing tepat kanggo kabutuhan apa wae. Entuk manfaat saka keahlian industri kita lan ngasilake nilai tambah - saben dina.
Klik Kanggo Pitakon