
දුරස්ථ කළමනාකරණය
තත්ත්වය නිරීක්ෂණය කිරීම
දුරස්ථ ක්රියාකාරිත්වය සහ නඩත්තුව
ආරක්ෂිත පාලනය
| ආකෘතිය | IPC200-Q270SA2 හඳුන්වා දීම | |
| සකසන පද්ධතිය | CPU | Intel® 6/7/8/9 Generation Core / Pentium / Celeron Desktop CPU |
|
| ටී.ඩී.පී. | 95W ටච් |
|
| සොකට් එක | එල්ජීඒ 1151 |
|
| චිප්සෙට් | Q270 යනු කුමක්ද? |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| මතකය | සොකට් එක | 4 * U-DIMM තව්,ද්විත්ව නාලිකා DDR4-2133/2400 MHz |
|
| ධාරිතාව | 64GB, තනි උපරිම 16GB |
| ඊතර්නෙට් | පාලකය | 1 * ඉන්ටෙල් i225/i226-V/LM චිප් 1 * ඉන්ටෙල් i219-V/LM චිපය |
| Sකෝපය | සාටා | 4 * SATA 3.0 සම්බන්ධකය,RAID 0 සඳහා සහය දක්වන්න,1,5,10 |
|
| එම්.2 | 1 * M.2 යතුරු-M ස්ලොට්()PCIe ජෙනරල් 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAස්වයංක්රීයව අනාවරණය කිරීම,2280 (ඉංග්රීසි)) |
| පුළුල් කිරීමේ කට්ට | පීසීඅයි | 2 * PCIe x16 තව්()PCIe Gen 3 x8 සංඥාව) 3 * PCIe x4 තව්()PCIe Gen 3 x4 සංඥාව) |
|
| පීසීඅයි | 2 * PCI තව් |
|
| කුඩා PCIe | 1 * කුඩා PCIe()PCIe ජෙනරල් 3 x1 + USB 2.0, 1 * සිම් කාඩ් පතක් සඳහා තව් එකක් සහිතව) |
| පසුපස I/O | ඊතර්නෙට් | 2 * ආර්ජේ 45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps වර්ගය-A 2 * USB 2.0 වර්ගය-A |
|
| පීඑස්/2 | 1 * PS/2 (යතුරු පුවරුව සහ මූසිකය) |
|
| සංදර්ශකය | 1 * DVI-D:උපරිම විභේදනය 1920*1200 @ 60Hz දක්වා 1 * HDMI: උපරිම විභේදනය 4096*2160 @ 30Hz දක්වා 1 * වීජීඒ:උපරිම විභේදනය 1920*1200 @ 60Hz දක්වා |
|
| ශ්රව්ය | 3 * 3.5mm ජැක්()පේළිය-අවුට් + පේළිය-ඇතුළත + MIC) |
|
| අනුක්රමික | 1 * ආර්එස් 232 ඩීබී 9/එම්()COM1 යනු COM1 හි 1 වන සංස්කරණයයි.) |
| ඉදිරිපසI/O | USB | 2 * USB 2.0 වර්ගය-A |
|
| බොත්තම | 1 * බල බොත්තම |
|
| LED | 1 * බල තත්ව LED 1 * දෘඪ තැටි තත්ත්ව LED |
| අභ්යන්තර අතුරුමුහුණත් | USB | 1 * USB 2.0 (වර්ගය-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * ආර්එස්232()COM2/5/6 (කොම්2/5/6)) 1 * ආර්එස්232/ආර්එස්485/ආර්එස්422 1 * ආර්එස්232/ආර්එස්485 |
|
| ශ්රව්ය | 1 * ඉදිරිපස ශ්රව්ය (රේඛා-අවුට් + MIC) |
|
| IO | 1 × 8-නාලිකා ඩිජිටල් ආදාන/ප්රතිදාන ශීර්ෂකය (පෙරනිමිය: ආදාන 4, ප්රතිදාන 4) |
|
| සාටා | 4 * SATA 3.0 සම්බන්ධකය |
|
| රසිකයා | 2 * SYS FAN (ශීර්ෂකය) 1 * CPU FAN (ශීර්ෂකය) |
| බල සැපයුම | වර්ගය | 2U |
|
| බල ආදාන වෝල්ටීයතාවය | AC බල සැපයුම, වෝල්ටීයතාවය සහ සංඛ්යාතය සපයනු ලබන 2U බල සැපයුම මත පදනම් විය යුතුය. |
|
| RTC බැටරිය | CR2032 කාසි කොටුව |
| OS සහාය | වින්ඩෝස් | 10/11 දිනන්න |
|
| ලිනක්ස් | ලිනක්ස් |
| වේදිකාව | ටීපීඑම් | එෆ්ටීපීඑම්,විකල්ප dTPM2.0 |
| මුරකරු | නිගමනය | පද්ධති යළි පිහිටුවීම |
|
| පරතරය | වැඩසටහන්ගත කළ හැකි තත්පර 1 ~ 255 |
| යාන්ත්රික | ආවරණ ද්රව්ය | එස්.ජී.සී.සී. |
|
| මානයන් | 482.6mm (L) * 475.7mm (W) * 88.1mm (H) |
|
| සවි කිරීම | රාක්ක සවිකර ඇති ස්ථාපනය |
| පරිසරය | තාප විසර්ජන පද්ධතිය | PWM විදුලි පංකා සිසිලනය |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | 0 ~ 50℃ | |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -20 ~ 70℃ | |
| සාපේක්ෂ ආර්ද්රතාවය | 10 සිට 95% දක්වා RH (ඝනීභවනය නොවන) | |
ඵලදායී, ආරක්ෂිත සහ විශ්වාසදායක. අපගේ උපකරණ ඕනෑම අවශ්යතාවයක් සඳහා නිවැරදි විසඳුම සහතික කරයි. අපගේ කර්මාන්ත විශේෂඥතාවයෙන් ප්රයෝජන ගෙන දිනපතා අමතර වටිනාකමක් ජනනය කරන්න.
විමසීම් සඳහා ක්ලික් කරන්න