
Távoli menedzsment
Állapotfelügyelet
Távoli működtetés és karbantartás
Biztonsági ellenőrzés
| Modell | IPC200-Q270SA2 | |
| Processzorrendszer | CPU | Intel® 6/7/8/9. generációs Core / Pentium/ Celeron asztali CPU |
|
| TDP | 95 W |
|
| Foglalat | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Memória | Foglalat | 4 db U-DIMM foglalat,Kétcsatornás DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Kapacitás | 64 GB, egyenként maximum 16 GB |
| Ethernet | vezérlő | 1 db Intel i225/i226-V/LM chip 1 db Intel i219-V/LM chip |
| Szsákmány | SATA | 4 db SATA 3.0 csatlakozó,RAID 0 támogatás,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 db M.2 Key-M foglalat()PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAAutomatikus felismerés,2280) |
| Bővítőhelyek | PCIe | 2 db PCIe x16 foglalat()PCIe Gen 3 x8 jel) 3 db PCIe x4 foglalat()PCIe Gen 3 x4 jel) |
|
| PCI | 2 db PCI foglalat |
|
| Mini PCIe | 1 db Mini PCIe csatlakozó()PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, 1 db SIM-kártyahellyel) |
| Hátsó I/O | Ethernet | 2 db RJ45 |
|
| USB | 4 db USB 5 Gbps Type-A 2 db USB 2.0 A típusú |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (billentyűzet és egér) |
|
| Kijelző | 1 db DVI-D:maximális felbontás akár 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maximális felbontás akár 4096*2160 @ 30Hz 1 db VGA:maximális felbontás akár 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Hang | 3 db 3,5 mm-es jack csatlakozó()Vonalkimenet + Vonalbemenet + Mikrofon) |
|
| Sorozatszám | 1 * RS232 DB9/M()COM1) |
| ElülsőI/O | USB | 2 db USB 2.0 A típusú |
|
| Gomb | 1 * Bekapcsológomb |
|
| LED | 1 * Tápellátás állapotát jelző LED 1 * Merevlemez állapotjelző LED |
| Belső interfészek | USB | 1 db USB 2.0 (A típusú) 2 db USB 5 Gbps 2 db USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232()COM2/5/6) 1 db RS232/RS485/RS422 1 db RS232/RS485 |
|
| Hang | 1 * Előlapi hang (vonalkimenet + mikrofon)) |
|
| IO | 1 × 8 csatornás digitális bemenet/kimenet fejléc (alapértelmezett: 4 bemenet, 4 kimenet) |
|
| SATA | 4 db SATA 3.0 csatlakozó |
|
| VENTILÁTOR | 2 * RENDSZERVENTILÁTOR (kiegészítő) 1 db CPU ventilátor (fejléc) |
| Tápegység | Típus | 2U |
|
| Bemeneti feszültség | A váltakozó áramú tápegység, feszültség és frekvencia a mellékelt 2U tápegységen alapuljon. |
|
| RTC akkumulátor | CR2032 gombelem |
| Operációs rendszer támogatás | Ablakok | Győzelem 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM,opcionális dTPM2.0 |
| Őrzőkutya | Kimenet | Rendszer visszaállítása |
|
| Intervallum | Programozható 1 ~ 255 mp |
| Mechanikai | Burkolat anyaga | SGCC |
|
| Méretek | 482,6 mm (H) * 475,7 mm (SZ) * 88,1 mm (M) |
|
| Felszerelés | Polcra szerelhető telepítés |
| Környezet | Hőelvezető rendszer | PWM ventilátorhűtés |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 ℃ | |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 70 ℃ | |
| Relatív páratartalom | 10–95% relatív páratartalom (nem lecsapódó) | |
Hatékony, biztonságos és megbízható. Berendezéseink garantálják a megfelelő megoldást minden igényre. Használja ki iparági szakértelmünket, és teremtsen hozzáadott értéket – minden nap.
Kattintson a megkereséshez