
Pengurusan jarak jauh
Pemantauan keadaan
Operasi dan penyelenggaraan jarak jauh
Kawalan Keselamatan
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Sistem Pemproses | CPU | CPU Desktop Intel® 6/7/8/9 Generasi Teras / Pentium/ Celeron |
|
| TDP | 95W |
|
| Soket | LGA1151 |
|
| Cipset | Q270 |
|
| BIOS | BIOS AMI UEFI |
| Ingatan | Soket | 4 * slot U-DIMM,DDR4-2133/2400 MHz Saluran Dwi |
|
| Kapasiti | 64GB, Maksimum Tunggal 16GB |
| Ethernet | Pengawal | 1 * Cip Intel i225/i226-V/LM 1 * Cip Intel i219-V/LM |
| Spenyimpanan | SATA | 4 * Penyambung SATA 3.0,Sokong RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * slot M.2 Key-M(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAKesan Automatik,2280) |
| Slot Pengembangan | PCIe | 2 * slot PCIe x16(Isyarat PCIe Gen 3 x8) 3 * slot PCIe x4(Isyarat PCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | 2 * slot PCI |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, dengan 1 * slot Kad SIM) |
| I/O Belakang | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Jenis-A 2 * USB 2.0 Jenis-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Papan Kekunci & Tetikus) |
|
| Paparan | 1 * DVI-D:Resolusi maksimum sehingga 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: resolusi maksimum sehingga 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA:Resolusi maksimum sehingga 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Audio | Bicu 3 * 3.5mm(Barisan keluar + Barisan masuk + MIC) |
|
| Siri | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| HadapanI/O | USB | 2 * USB 2.0 Jenis-A |
|
| Butang | 1 * Butang Kuasa |
|
| LED | 1 * LED status kuasa 1 * LED status cakera keras |
| Antara Muka Dalaman | USB | 1 * USB 2.0 (Jenis-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Audio | 1 * Audio Hadapan (Line-Out + MIC) |
|
| IO | 1 × pengepala input/output digital 8 saluran (lalai: 4 input, 4 output) |
|
| SATA | 4 * Penyambung SATA 3.0 |
|
| PEMINAT | 2 * KIPAS SYS (Pengepala) 1 * KIPAS CPU (Pengepala) |
| Bekalan Kuasa | Jenis | 2U |
|
| Voltan Input Kuasa | Bekalan kuasa AC, voltan dan frekuensi hendaklah berdasarkan bekalan kuasa 2U yang disediakan |
|
| Bateri RTC | Sel Syiling CR2032 |
| Sokongan Sistem Operasi | Tingkap | Menang 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM,dTPM2.0 pilihan |
| Pengawas | Keluaran | Tetapan Semula Sistem |
|
| Selang masa | Boleh diprogramkan 1 ~ 255 saat |
| Mekanikal | Bahan Kandang | SGCC |
|
| Dimensi | 482.6mm (P) * 475.7mm (L) * 88.1mm (T) |
|
| Pemasangan | Pemasangan rak |
| Alam Sekitar | Sistem Pelesapan Haba | Penyejukan kipas PWM |
| Suhu Operasi | 0 ~ 50℃ | |
| Suhu Penyimpanan | -20 ~ 70℃ | |
| Kelembapan Relatif | 10 hingga 95% RH (tanpa pemeluwapan) | |
Berkesan, selamat dan boleh dipercayai. Peralatan kami menjamin penyelesaian yang tepat untuk sebarang keperluan. Manfaatkan kepakaran industri kami dan jana nilai tambah - setiap hari.
Klik Untuk Pertanyaan