
Gestió remota
Monitorització de l'estat
Operació i manteniment remots
Control de seguretat
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Sistema de processador | CPU | CPU d'escriptori Intel® Core / Pentium / Celeron de 6a/7a/8a generació |
|
| TDP | 95W |
|
| Sòcol | LGA1151 |
|
| Conjunt de xips | Q270 |
|
| BIOS | BIOS AMI UEFI |
| Memòria | Sòcol | 4 ranures U-DIMM,DDR4-2133/2400 MHz de doble canal |
|
| Capacitat | 64 GB, individual màxim 16 GB |
| Ethernet | Controlador | 1 * Xip Intel i225/i226-V/LM 1 * Xip Intel i219-V/LM |
| Semmagatzematge | SATA | 4 * Connector SATA 3.0,Suport RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 ranura M.2 Key-M(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATADetecció automàtica,2280) |
| Ranures d'expansió | PCIe | 2 ranures PCIe x16(Senyal PCIe Gen 3 x8) 3 ranures PCIe x4(Senyal PCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | 2 * Ranura PCI |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, amb 1 ranura per a targeta SIM) |
| E/S posterior | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5 Gbps Tipus A 2 * USB 2.0 Tipus A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (teclat i ratolí) |
|
| Pantalla | 1 * DVI-D:Resolució màxima de fins a 1920 * 1200 a 60 Hz 1 * HDMI: resolució màxima fins a 4096 * 2160 a 30 Hz 1 * VGA:Resolució màxima de fins a 1920 * 1200 a 60 Hz |
|
| Àudio | 3 * Jack de 3,5 mm(Sortida de línia + Entrada de línia + Micròfon) |
|
| Sèrie | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| DavantE/S | USB | 2 * USB 2.0 Tipus A |
|
| Botó | 1 * Botó d'engegada |
|
| LED | 1 * LED d'estat d'alimentació 1 * LED d'estat del disc dur |
| Interfícies internes | USB | 1 * USB 2.0 (Tipus A) 2 USB de 5 Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Àudio | 1 * Àudio frontal (sortida de línia + micròfon)) |
|
| IO | 1 × capçalera d'entrada/sortida digital de 8 canals (per defecte: 4 entrades, 4 sortides) |
|
| SATA | 4 * Connector SATA 3.0 |
|
| VENTILADOR | 2 * VENTILADOR DE SISTEMA (Capçalera) 1 * Ventilador de CPU (capçalera) |
| Font d'alimentació | Tipus | 2U |
|
| Voltatge d'entrada d'alimentació | La font d'alimentació de CA, el voltatge i la freqüència es basaran en la font d'alimentació de 2U proporcionada |
|
| Bateria RTC | Pila de botó CR2032 |
| Suport del sistema operatiu | Finestres | Victòria 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Plataforma | TPM | fTPM,dTPM2.0 opcional |
| Organisme de control | Sortida | Restabliment del sistema |
|
| Interval | Programable 1 ~ 255 segons |
| Mecànic | Material de tancament | SGCC |
|
| Dimensions | 482,6 mm (llargada) * 475,7 mm (amplada) * 88,1 mm (alçada) |
|
| Muntatge | Instal·lació muntada a la prestatgeria |
| Medi ambient | Sistema de dissipació de calor | Refrigeració per ventilador PWM |
| Temperatura de funcionament | 0 ~ 50 ℃ | |
| Temperatura d'emmagatzematge | -20 ~ 70 ℃ | |
| Humitat relativa | 10 a 95% HR (sense condensació) | |
Eficaç, segur i fiable. Els nostres equips garanteixen la solució adequada per a qualsevol necessitat. Aprofiteu la nostra experiència en el sector i genereu valor afegit, cada dia.
Feu clic per a una consulta