
Oddaljeno upravljanje
Spremljanje stanja
Daljinsko upravljanje in vzdrževanje
Varnostni nadzor
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Procesorski sistem | Procesor | Namizni procesor Intel® 6./7./8./9. generacije Core / Pentium / Celeron |
|
| TDP | 95 W |
|
| Vtičnica | LGA1151 |
|
| Čipset | V270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Spomin | Vtičnica | 4 reže U-DIMM,Dvokanalni DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Zmogljivost | 64 GB, enojni največ 16 GB |
| Ethernet | Krmilnik | 1 * čip Intel i225/i226-V/LM 1 * čip Intel i219-V/LM |
| Sskladišče | SATA | 4 * SATA 3.0 priključek,Podpora za RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * reža M.2 Key-M(PCIe 3. generacije x4 + SATA 3.0,NVMe/SATASamodejno zaznavanje,2280) |
| Razširitvene reže | PCIe | 2 * PCIe x16 reža(Signal PCIe 3. generacije x8) 3 * PCIe x4 reža(Signal PCIe 3. generacije x4) |
|
| PCI | 2 * PCI reža |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe 3. generacije x1 + USB 2.0, z 1 režo za SIM kartico) |
| Zadnji V/I | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5 Gbps tipa A 2 * USB 2.0 tipa A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (tipkovnica in miška) |
|
| Prikaz | 1 * DVI-D:največja ločljivost do 1920 * 1200 pri 60 Hz 1 * HDMI: največja ločljivost do 4096 * 2160 pri 30 Hz 1 * VGA:največja ločljivost do 1920 * 1200 pri 60 Hz |
|
| Zvok | 3 * 3,5 mm vtičnica(Izhod + vhod + mikrofon) |
|
| Serijska | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| SpredajV/I | USB | 2 * USB 2.0 tipa A |
|
| Gumb | 1 * Gumb za vklop |
|
| LED-luč | 1 * LED indikator stanja napajanja 1 * LED indikator stanja trdega diska |
| Notranji vmesniki | USB | 1 * USB 2.0 (tip A) 2 * USB 5 Gb/s 2 * USB 2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Zvok | 1 * Sprednji avdio (izhod + mikrofon)) |
|
| IO | 1 × 8-kanalni digitalni vhodno/izhodni priključek (privzeto: 4 vhodi, 4 izhodi) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 priključek |
|
| VENTILATOR | 2 * SYS FAN (glavni priključek) 1 * VENTILATOR CPU-JA (glava) |
| Napajalnik | Vrsta | 2U |
|
| Vhodna napetost | Napajanje z izmeničnim tokom, napetost in frekvenca morajo temeljiti na priloženem napajalniku 2U. |
|
| Baterija RTC | Gumbasta baterija CR2032 |
| Podpora za operacijske sisteme | Okna | Zmaga 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,izbirni dTPM2.0 |
| Nadzorni pes | Izhod | Ponastavitev sistema |
|
| Interval | Programabilno 1 ~ 255 sekund |
| Mehanski | Material ohišja | SGCC |
|
| Dimenzije | 482,6 mm (D) * 475,7 mm (Š) * 88,1 mm (V) |
|
| Montaža | Namestitev na polico |
| Okolje | Sistem za odvajanje toplote | PWM hlajenje ventilatorja |
| Delovna temperatura | 0 ~ 50 ℃ | |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 70℃ | |
| Relativna vlažnost | 10 do 95 % relativne vlažnosti (brez kondenzacije) | |
Učinkovito, varno in zanesljivo. Naša oprema zagotavlja pravo rešitev za vsako zahtevo. Izkoristite naše strokovno znanje v panogi in ustvarite dodano vrednost – vsak dan.
Kliknite za povpraševanje