
Kutarisira kure
Kutarisa mamiriro ezvinhu
Kushanda nekugadzirisa kuri kure
Kudzora Kuchengetedzeka
| Muenzaniso | IPC200-Q270SA2 | |
| Sisitimu yePurosesa | CPU | Intel® 6/7/8/9 Generation Core / Pentium/ Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 95W |
|
| Soketi | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Ndangariro | Soketi | Nzvimbo ine U-DIMM ine 4 *,Nzira mbiri DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Kugona | 64GB, Imwe chete ine 16GB |
| Ethernet | Mutongi | Chip yeIntel i225/i226-V/LM 1 * Chip yeIntel i219-V/LM 1 * |
| Skutora | SATA | 4 * SATA 3.0 Chinongedzo,Tsigira RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | Nzvimbo yeKiyi-M 1 * M.2()PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAKuona Otomatiki,2280) |
| Nzvimbo Dzekuwedzera | PCIe | Nzvimbo yePCIe x16 2 *()Chiratidzo chePCIe Gen 3 x8) Nzvimbo ye3 * PCIe x4()Chiratidzo chePCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | Nzvimbo mbiri dzePCI |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCI()PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, ine nzvimbo yeSIM Card imwe chete) |
| I/O yekumashure | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Rudzi-A 2 * USB 2.0 Rudzi-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Kiyibhodhi neMouse) |
|
| Ratidza | 1 * DVI-D:resolution yepamusoro inosvika 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: resolution yepamusoro inosvika 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA:resolution yepamusoro inosvika 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Odhiyo | Jeki ye3 * 3.5mm()Kubuda mumutsara + Kupinda mumutsara + MIC) |
|
| Serial | 1 * RS232 DB9/M()COM1) |
| MberiIni/O | USB | 2 * USB 2.0 Rudzi-A |
|
| Bhatani | 1 * Bhatani reMagetsi |
|
| LED | 1 * Simba re LED 1 * LED ine mamiriro eHard drive |
| Nzvimbo Dzemukati | USB | 1 * USB 2.0 (Rudzi-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232()COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Odhiyo | 1 * Ruzha rwepamberi (Kubuda pamutsetse + MIC) |
|
| IO | 1 × 8-channel digital input/output header (zvakajairika: 4 inputs, 4 outputs) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 Chinongedzo |
|
| FAN | 2 * SYS FAN (Musoro) 1 * CPU FAN (Musoro) |
| Magetsi | Rudzi | 2U |
|
| Simba rekuisa Voltage | Simba reAC, voltage uye frequency zvinofanira kuenderana nemagetsi e2U anopiwa. |
|
| Bhatiri reRTC | Sero remari reCR2032 |
| Rutsigiro rweOS | Mahwindo | Kunda 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Puratifomu | TPM | fTPM,sarudzo ye dTPM2.0 |
| Imbwa inorinda | Zvinobuda | Kugadzirisa Sisitimu |
|
| Nguva yepakati | Inogona kurongwa 1 ~ 255 sec |
| Michina | Zvinhu Zvakavharirwa | SGCC |
|
| Zviyero | 482.6mm (L) * 475.7mm (W) * 88.1mm (H) |
|
| Kuisa | Kuiswa kwesherufu |
| Zvakatipoteredza | Sisitimu Yekudzikisa Kupisa | Kutonhodza kwefeni yePWM |
| Tembiricha yekushanda | 0 ~ 50℃ | |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -20 ~ 70℃ | |
| Hunyoro hushoma | 10 kusvika 95% RH (isina kutonhora) | |
Inoshanda, yakachengeteka uye yakavimbika. Midziyo yedu inovimbisa mhinduro chaiyo kune chero chinodiwa. Batsirwa nehunyanzvi hwedu muindasitiri uye uwane kukosha kwakawedzerwa - zuva rega rega.
Dzvanya Kuti Ubvunze