
Kutarisira kure
Kutarisa mamiriro ezvinhu
Kushanda nekugadzirisa kuri kure
Kudzora Kuchengetedzeka
| Muenzaniso | IPC200-H610SA2 | |
| Sisitimu yePurosesa | CPU | Intel® 12/13/14 Generation Core / Pentium/ Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 65W |
|
| Soketi | LGA1700 |
|
| Chipset | H610 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Ndangariro | Soketi | 2 * U-DIMMnzvimbo yekuchengetera zvinhu,Dual Channel DDR4-3200MHz |
|
| Kugona | 64GB, Imwe chete ine 32GB |
| Ethernet | Mutongi | 1 * Intel i226-V/LMChipu Chip yeIntel i219-V 1 * |
| Skutora | SATA | 3 * SATA 3.0Chinobatanidza |
|
| M.2 | 1 * M.2 Kiyi-Mnzvimbo yekuchengetera zvinhu()SATA 3.0 chiratidzo;,SATA SSD,2280) |
| Nzvimbo Dzekuwedzera | PCIe | 1 * PCIe x16nzvimbo yekuchengetera zvinhu()PCIe Gen 4 x16 chiratidzo) 3 * PCIe x4nzvimbo yekuchengetera zvinhu()PCIe Gen 3 x2 chiratidzo) |
|
| PCI | 3 * PCInzvimbo yekuchengetera zvinhu |
| I/O yekumashure | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Rudzi-A 2 * USB 2.0 Rudzi-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Kiyibhodhi neMouse) |
|
| Ratidza | 1 * DVI-D: resolution yepamusoro inosvika 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: resolution yepamusoro inosvika 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA: resolution yepamusoro inosvika 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Odhiyo | Jack ye3 * 3.5mm (Mutsetse-kunze + Mutsetse-mukati + MIC) |
|
| Serial | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| MberiIni/O | USB | 2 * USB 2.0 Rudzi-A |
|
| Bhatani | 1 *Bhatani reMagetsi |
|
| LED | 1 * Simba re LED 1 * LED ine mamiriro eHard drive |
| Nzvimbo Dzemukati | USB | 1 * USB 2.0 (Rudzi-A) 1 * USB2.0 |
|
| COM | 3 * RS232()COM2/5/6) 2 * RS232/RS485(COM3/4) |
|
| Odhiyo | 1 * Ruzha rwepamberi (Mutsetse-Kubuda + MIC) |
|
| IO | 1 × 8-channel digital input/output header (yakatarwa: 4 inputs, 4 outputs) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Chinobatanidza |
|
| FAN | 2 * SYS FAN (Musoro) 1 * CPU FAN (Musoro) |
| Magetsi | Rudzi | 2U |
|
| Simba rekuisa Voltage | Simba reAC, voltage uye frequency zvinofanira kuenderana neATX power supply yakapihwa |
|
| Bhatiri reRTC | CR2032Sero reMari |
| Rutsigiro rweOS | Mahwindo | Kunda 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Puratifomu | TPM | fTPM,sarudzo ye dTPM2.0 |
| Imbwa inorinda | Zvinobuda | Kugadzirisa Sisitimu |
|
| Nguva yepakati | Inogona kurongwa 1 ~ 255 sec |
| Michina | Zvinhu Zvakavharirwa | SGCC |
|
| Zviyero | 482.6mm(L) * 475.7mm(W) * 88.1mm(H) |
|
| Kuisa | Kuiswa kwesherufu |
| Zvakatipoteredza | Sisitimu Yekudzikisa Kupisa | Kutonhodza kwefeni yePWM |
| Tembiricha yekushanda | 0 ~ 50℃ | |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -20 ~ 70℃ | |
| Hunyoro hushoma | 10~ 90% (isina kutonhora) | |
Inoshanda, yakachengeteka uye yakavimbika. Midziyo yedu inovimbisa mhinduro chaiyo kune chero chinodiwa. Batsirwa nehunyanzvi hwedu muindasitiri uye uwane kukosha kwakawedzerwa - zuva rega rega.
Dzvanya Kuti Ubvunze