
Ġestjoni remota
Monitoraġġ tal-kundizzjoni
Tħaddim u manutenzjoni mill-bogħod
Kontroll tas-Sigurtà
| Mudell | IPC200-H610SA2 | |
| Sistema tal-Proċessur | CPU | CPU tad-Desktop Intel® Core / Pentium / Celeron tal-Ġenerazzjoni 12/13/14 |
|
| TDP | 65W |
|
| Sokit | LGA1700 |
|
| Ċipsett | H610 |
|
| BIOS | BIOS tal-UEFI tal-AMI |
| Memorja | Sokit | 2 * U-DIMMslottDDR4-3200MHz b'żewġ kanali |
|
| Kapaċità | 64GB, Massimu Uniku 32GB |
| Ethernet | Kontrollur | 1 * Intel i226-V/LMĊippa 1 * Ċippa Intel i219-V |
| Sħażna | SATA | 3 * SATA 3.0Konnettur |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Mslott(SATA 3.0 sinjali;,SATA SSD,2280) |
| Slots ta' Espansjoni | PCIe | 1 * PCIe x16slott(PCIe Ġen 4 x16 sinjal) 3 * PCIe x4slott(PCIe Gen 3 x2 sinjal) |
|
| PCI | 3 * PCIslott |
| I/O ta' wara | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Tip-A 2 * USB 2.0 Tip-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Tastiera u Maws) |
|
| Wiri | 1 * DVI-D: riżoluzzjoni massima sa 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: riżoluzzjoni massima sa 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA: riżoluzzjoni massima sa 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Awdjo | 3 * Ġakk ta' 3.5mm (Linja ta' ħruġ + Linja ta' dħul + MIKWOFON) |
|
| Serjali | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| QuddiemI/O | USB | 2 * USB 2.0 Tip-A |
|
| Buttuna | 1 *Buttuna tal-Enerġija |
|
| LED | 1 * LED tal-istatus tal-enerġija 1 * LED tal-istatus tal-hard drive |
| Interfejsijiet Interni | USB | 1 * USB 2.0 (Tip A) 1 * USB2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 2 * RS232/RS485 (COM3/4) |
|
| Awdjo | 1 * Awdjo ta' Quddiem (Line-Out + MIC) |
|
| IO | 1 × header tad-dħul/ħruġ diġitali ta' 8 kanali (default: 4 inputs, 4 outputs) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Konnettur |
|
| FAN | 2 * FAN TAS-SISTEMA (Header) 1 * FAN tas-CPU (Header) |
| Provvista tal-Enerġija | Tip | 2U |
|
| Vultaġġ tad-Dħul tal-Enerġija | Il-provvista tal-enerġija AC, il-vultaġġ u l-frekwenza għandhom ikunu bbażati fuq il-provvista tal-enerġija ATX ipprovduta |
|
| Batterija RTC | CR2032Ċellula tal-Munita |
| Appoġġ tal-OS | Twieqi | Irbaħ 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Pjattaforma | TPM | fTPM,dTPM2.0 fakultattiv |
| Gwardjan | Output | Irrisettjar tas-Sistema |
|
| Intervall | Programmabbli 1 ~ 255 sek |
| Mekkaniku | Materjal tal-Għeluq | SGCC |
|
| Dimensjonijiet | 482.6mm(L) * 475.7mm(W) * 88.1mm(H) |
|
| Immuntar | Installazzjoni mmuntata fuq l-ixkaffa |
| Ambjent | Sistema ta' Dissipazzjoni tas-Sħana | Tkessiħ tal-fann PWM |
| Temperatura tat-Tħaddim | 0 ~ 50℃ | |
| Temperatura tal-Ħażna | -20 ~ 70℃ | |
| Umdità Relattiva | 10~ 90% (mingħajr kondensazzjoni) | |
Effettiv, sigur u affidabbli. It-tagħmir tagħna jiggarantixxi s-soluzzjoni t-tajba għal kwalunkwe rekwiżit. Ibbenefika mill-kompetenza tagħna fl-industrija u ġġenera valur miżjud - kuljum.
Ikklikkja Għal Inkjesta