
Behear op ôfstân
Tastânmonitoring
Op ôfstân betsjinje en ûnderhâld
Feilichheidskontrôle
| Model | IPC200-H610SA2 | |
| Prosessorsysteem | CPU | Intel® 12/13/14 Generaasje Core / Pentium/Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 65W |
|
| Stopkontakt | LGA1700 |
|
| Chipset | H610 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Oantinken | Stopkontakt | 2 * U-DIMMsleufDual Channel DDR4-3200MHz |
|
| Kapasiteit | 64GB, Single Maks 32GB |
| Ethernet | Kontrôler | 1 * Intel i226-V/LMChip 1 * Intel i219-V-chip |
| Sopslach | SATA | 3 * SATA 3.0Ferbining |
|
| M.2 | 1 * M.2-kaai-Msleuf(SATA 3.0 teken;,SATA SSD,2280) |
| Útwreidingsslots | PCIe | 1 * PCIe x16sleuf(PCIe Gen 4 x16 sinjaal) 3 * PCIe x4sleuf(PCIe Gen 3 x2 sinjaal) |
|
| PCI | 3 * PCIsleuf |
| Efterste I/O | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Type-A 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Toetseboerd & Mûs) |
|
| Skerm | 1 * DVI-D: maksimale resolúsje oant 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maksimale resolúsje oant 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA: maksimale resolúsje oant 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Lûd | 3 * 3.5mm Jack (Line-út + Line-yn + MIC) |
|
| Serieel | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| FrontYn/út | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Knop | 1 * Oan/út-knop |
|
| LED | 1 * LED foar stroomstatus 1 * Status-LED foar hurde skiif |
| Ynterne ynterfaces | USB | 1 * USB 2.0 (Type-A) 1 * USB2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(COM2/5/6) 2 * RS232/RS485 (COM3/4) |
|
| Lûd | 1 * Foarste audio (Line-út + mikrofoan) |
|
| IO | 1 × 8-kanaals digitale ynfier-/útfierkoptekst (standert: 4 ynfieren, 4 útfieren) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Ferbining |
|
| FAN | 2 * SYS FAN (Header) 1 * CPU FAN (Header) |
| Streamtafier | Type | 2U |
|
| Ynfierspanning fan krêft | AC-stroomfoarsjenning, spanning en frekwinsje moatte basearre wêze op 'e levere ATX-stroomfoarsjenning |
|
| RTC-batterij | CR2032Muntsel |
| OS-stipe | Finsters | Win 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Perron | TPM | fTPM,opsjoneel dTPM2.0 |
| Wachthûn | Útfier | Systeemreset |
|
| Tuskenskoft | Programmeerber 1 ~ 255 sek |
| Mechanysk | Behuizingsmateriaal | SGCC |
|
| Ofmjittings | 482,6 mm(L) * 475,7 mm(B) * 88.1mm(H) |
|
| Montage | Plankmonteare ynstallaasje |
| Miljeu | Waarmteferdriuwingssysteem | PWM fankoeling |
| Bedriuwstemperatuer | 0 ~ 50 ℃ | |
| Opslachtemperatuer | -20 ~ 70 ℃ | |
| Relative fochtigens | 10~ 90% (net-kondinsearjend) | |
Effektyf, feilich en betrouber. Us apparatuer garandearret de juste oplossing foar elke eask. Profitearje fan ús yndustry-ekspertize en generearje tafoege wearde - elke dei.
Klik foar fraach