
Daljinsko upravljanje
Praćenje stanja
Daljinsko upravljanje i održavanje
Sigurnosna kontrola
| Model | IPC200-H610SA2 | |
| Procesorski sustav | Procesor | Intel® 12./13./14. generacije Core / Pentium / Celeron CPU za stolna računala |
|
| TDP | 65 W |
|
| Utičnica | LGA1700 |
|
| Čipset | H610 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Memorija | Utičnica | 2 * U-DIMMutorDvokanalna DDR4-3200MHz |
|
| Kapacitet | 64 GB, jedan maksimalno 32 GB |
| Ethernet | Kontroler | 1 * Intel i226-V/LMČip 1 * Intel i219-V čip |
| Sskladište | SATA | 3 * SATA 3.0Konektor |
|
| M.2 | 1 * M.2 tipka-Mutor(SATA 3.0 znakovi;,SATA SSD,2280) |
| Utori za proširenje | PCIe | 1 * PCIe x16utor(PCIe Gen 4 x16 signal) 3 * PCIe x4utor(PCIe Gen 3 x2 signal) |
|
| PCI | 3 * PCIutor |
| Stražnji I/O | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5 Gbps Tip-A 2 * USB 2.0 tipa A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (tipkovnica i miš) |
|
| Prikaz | 1 * DVI-D: maksimalna rezolucija do 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maksimalna rezolucija do 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA: maksimalna rezolucija do 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Zvuk | 3 * 3,5 mm priključak (izlaz + ulaz + mikrofon) |
|
| Serijski | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| IspredU/I | USB | 2 * USB 2.0 tipa A |
|
| Gumb | 1 *Gumb za napajanje |
|
| LED | 1 * LED indikator stanja napajanja 1 * LED statusa tvrdog diska |
| Interna sučelja | USB | 1 * USB 2.0 (tip-A) 1 * USB2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 2 * RS232/RS485 (COM3/4) |
|
| Zvuk | 1 * Prednji audio (izlaz + mikrofon) |
|
| IO | 1 × 8-kanalni digitalni ulazno/izlazni priključak (zadano: 4 ulaza, 4 izlaza) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Konektor |
|
| VENTILATOR | 2 * SYS VENTILATOR (zaglavlje) 1 * Ventilator procesora (priključak) |
| Napajanje | Tip | 2U |
|
| Ulazni napon napajanja | Izmjenično napajanje, napon i frekvencija moraju se temeljiti na isporučenom ATX napajanju |
|
| RTC baterija | CR2032Novčani štediša |
| Podrška za operativni sustav | Prozori | Pobjeda 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,opcionalni dTPM2.0 |
| Pas čuvar | Izlaz | Resetiranje sustava |
|
| Interval | Programabilno 1 ~ 255 sekundi |
| Mehanički | Materijal kućišta | SGCC |
|
| Dimenzije | 482,6 mm(L) * 475,7 mm(Š) * 88,1 mm(H) |
|
| Montaža | Ugradnja na policu |
| Okoliš | Sustav za odvođenje topline | PWM hlađenje ventilatorom |
| Radna temperatura | 0 ~ 50℃ | |
| Temperatura skladištenja | -20 ~ 70℃ | |
| Relativna vlažnost | 10~ 90% (bez kondenzacije) | |
Učinkovito, sigurno i pouzdano. Naša oprema jamči pravo rješenje za svaki zahtjev. Iskoristite našu stručnost u industriji i stvarajte dodanu vrijednost - svaki dan.
Kliknite za upit