
Fjernadministration
Tilstandsovervågning
Fjernbetjening og vedligeholdelse
Sikkerhedskontrol
| Model | IPC200-H610SA2 | |
| Processorsystem | CPU | Intel® 12./13./14. generation Core / Pentium / Celeron stationær CPU |
|
| TDP | 65W |
|
| Stikkontakt | LGA1700 |
|
| Chipsæt | H610 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Hukommelse | Stikkontakt | 2 * U-DIMMpladsDobbeltkanal DDR4-3200MHz |
|
| Kapacitet | 64 GB, enkelt maks. 32 GB |
| Ethernet | Controller | 1 * Intel i226-V/LMChip 1 * Intel i219-V-chip |
| Sopbevaring | SATA | 3 * SATA 3.0Stik |
|
| M.2 | 1 * M.2-tast-Mplads(SATA 3.0 tegn;,SATA SSD,2280) |
| Udvidelsespladser | PCIe | 1 * PCIe x16plads(PCIe Gen 4 x16 signal) 3 * PCIe x4plads(PCIe Gen 3 x2 signal) |
|
| PCI | 3 * PCIplads |
| Bageste I/O | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5 Gbps Type-A 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (tastatur og mus) |
|
| Vise | 1 * DVI-D: maks. opløsning op til 1920*1200 ved 60Hz 1 * HDMI: maks. opløsning op til 4096*2160 ved 30Hz 1 * VGA: maks. opløsning op til 1920 * 1200 ved 60Hz |
|
| Lyd | 3 * 3,5 mm jackstik (Line-out + Line-in + MIC) |
|
| Seriel | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| FrontI/O | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Knap | 1 * Tænd/sluk-knap |
|
| LED | 1 * Strømstatus-LED 1 * Status-LED for harddisk |
| Interne grænseflader | USB | 1 * USB 2.0 (Type-A) 1 * USB2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(COM2/5/6) 2 * RS232/RS485 (COM3/4) |
|
| Lyd | 1 * Frontlyd (Line-out + mikrofon) |
|
| IO | 1 × 8-kanals digital indgangs-/udgangsheader (standard: 4 indgange, 4 udgange) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Stik |
|
| VENTILATOR | 2 * SYSTEMBLEJTER (Header) 1 * CPU-blæser (hoved) |
| Strømforsyning | Type | 2U |
|
| Indgangsspænding | AC-strømforsyning, spænding og frekvens skal være baseret på den medfølgende ATX-strømforsyning |
|
| RTC-batteri | CR2032Møntcelle |
| OS-understøttelse | Vinduer | Vind 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM,valgfri dTPM2.0 |
| Vagthund | Produktion | Systemnulstilling |
|
| Interval | Programmerbar 1 ~ 255 sek. |
| Mekanisk | Kabinetmateriale | SGCC |
|
| Dimensioner | 482,6 mm(L) * 475,7 mm(B) * 88,1 mm(H) |
|
| Montering | Hyldemonteret installation |
| Miljø | Varmeafledningssystem | PWM-blæserkøling |
| Driftstemperatur | 0 ~ 50 ℃ | |
| Opbevaringstemperatur | -20 ~ 70 ℃ | |
| Relativ luftfugtighed | 10~ 90% (ikke-kondenserende) | |
Effektiv, sikker og pålidelig. Vores udstyr garanterer den rigtige løsning til ethvert behov. Drag fordel af vores brancheekspertise og skab merværdi - hver dag.
Klik for forespørgsel