
Urruneko kudeaketa
Egoeraren monitorizazioa
Urruneko funtzionamendua eta mantentze-lanak
Segurtasun Kontrola
| Modeloa | IPC200-H610SA2 | |
| Prozesadore Sistema | CPUa | Intel® 12/13/14 belaunaldiko Core / Pentium/Celeron mahaigaineko CPUa |
|
| TDP | 65W |
|
| Entxufea | LGA1700 |
|
| Txip multzoa | H610 |
|
| BIOSa | AMI UEFI BIOSa |
| Memoria | Entxufea | 2 * U-DIMMzirrikituaDDR4-3200MHz kanal bikoitzeko memoria |
|
| Edukiera | 64 GB, bakarra gehienez 32 GB |
| Ethernet | Kontrolatzailea | 1 * Intel i226-V/LMTxip 1 * Intel i219-V txipa |
| Sbiltegiratze | SATA | 3 * SATA 3.0Konektorea |
|
| M.2 | 1 * M.2 giltza-Mzirrikitua(SATA 3.0 seinalea;,SATA SSD,2280) |
| Hedapen zirrikituak | PCIe | 1 * PCIe x16zirrikitua(PCIe 4. belaunaldia x16 seinale) 3 * PCIe x4zirrikitua(PCIe Gen 3 x2 seinale) |
|
| PCI | 3 * PCIzirrikitua |
| Atzeko S/I | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USBa | 4 * USB 5Gbps A mota 2 * USB 2.0 A mota |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Teklatua eta Sagua) |
|
| Erakutsi | 1 * DVI-D:gehienezko bereizmena 1920 * 1200 @ 60Hz-ra arte 1 * HDMI: gehienezko bereizmena 4096 * 2160 @ 30Hz arte 1 * VGA: gehienezko bereizmena 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Audioa | 3 * 3,5 mm-ko Jack (Lerro-irteera + Lerro-sarrera + Mikrofonoa) |
|
| Serieko | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| AurrealdeaS/I | USBa | 2 * USB 2.0 A mota |
|
| Botoia | 1 * Pizteko botoia |
|
| LED | 1 * Energia egoeraren LEDa 1 * Disko gogorraren egoeraren LEDa |
| Barne interfazeak | USBa | 1 * USB 2.0 (A motakoa) 1 * USB2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 2 * RS232/RS485 (COM3/4) |
|
| Audioa | 1 * Aurrealdeko audioa (lerro-irteera + mikrofonoa) |
|
| IO | 1 × 8 kanaleko sarrera/irteera digitalaren goiburua (lehenetsia: 4 sarrera, 4 irteera)) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Konektorea |
|
| HAIZEGAILUA | 2 * SISTEMAKO HAIZEGAILUA (Goiburua) 1 * CPU haizagailua (Goiburua) |
| Energia-iturria | Mota | 2U |
|
| Sarrerako tentsioa | Korronte alternoko elikatze-iturria, tentsioa eta maiztasuna emandako ATX elikatze-iturrian oinarrituko dira. |
|
| RTC Bateria | CR2032Txanpon-pila |
| Sistema eragilearen laguntza | Leihoak | Irabazi 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Plataforma | TPM | fTPM,aukerako dTPM2.0 |
| Zaintza-txakurra | Irteera | Sistemaren berrezarpena |
|
| Tartea | Programagarria 1 ~ 255 seg |
| Mekanikoa | Itxitura-materiala | SGCC |
|
| Dimentsioak | 482,6 mm(L) * 475,7 mm(Z) * 88,1 mm(H) |
|
| Muntaketa | Apalategiko instalazioa |
| Ingurumena | Beroa xahutzeko sistema | PWM haizagailuaren hoztea |
| Funtzionamendu-tenperatura | 0 ~ 50 ℃ | |
| Biltegiratze Tenperatura | -20 ~ 70℃ | |
| Hezetasun erlatiboa | 10~ %90 (kondentsaziorik gabe) | |
Eraginkorra, segurua eta fidagarria. Gure ekipamenduak edozein beharretarako irtenbide egokia bermatzen du. Atera etekina gure industriako espezializazioaz eta sortu balio erantsia - egunero.
Egin klik kontsulta egiteko