
Ukuphathwa okukude
Ukuqapha isimo
Ukusebenza nokugcinwa kude
Ukulawula Ukuphepha
| Imodeli | I-IPC200-H610SA2 | |
| Uhlelo Lokucubungula | I-CPU | I-Intel® 12/13/14 Generation Core / Pentium/ Celeron Desktop CPU |
|
| I-TDP | 65W |
|
| Isokhethi | I-LGA1700 |
|
| I-Chipset | H610 |
|
| I-BIOS | I-AMI UEFI BIOS |
| Inkumbulo | Isokhethi | 2 * U-DIMMisikhala,Iziteshi Ezimbili DDR4-3200MHz |
|
| Umthamo | 64GB, i-Single Max engu-32GB |
| I-Ethernet | Isilawuli | 1 * Intel i226-V/LMI-Chip I-Chip ye-Intel i219-V engu-1 * |
| Si-torage | I-SATA | 3 * I-SATA 3.0Isixhumi |
|
| M.2 | 1 * M.2 Ukhiye-Misikhala(I-1965)I-SATA 3.0 isignali;,I-SATA I-SSD,2280) |
| Izikhala Zokunweba | I-PCIe | 1 * I-PCIe x16isikhala(I-1965)I-PCIe Gen 4 x16 isignali) 3 * I-PCIe x4isikhala(I-1965)PCIe Gen 3 x2 isignali) |
|
| I-PCI | 3 * I-PCIisikhala |
| I-I/O yangemuva | I-Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| I-USB | Uhlobo A lwe-4 * USB 5Gbps 2 * Uhlobo lwe-USB 2.0 |
|
| I-PS/2 | 1 * PS/2 (Ikhibhodi negundane) |
|
| Isibonisi | 1 * DVI-D: ukulungiswa okuphezulu kufika ku-1920*1200 @ 60Hz 1 * I-HDMI: isixazululo esiphezulu kufika ku-4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA: ukulungiswa okuphezulu kufika ku-1920*1200 @ 60Hz |
|
| Umsindo | I-Jack engu-3 * 3.5mm (Umugqa ophumayo + Umugqa ongenayo + I-MIC) |
|
| Uchungechunge | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| NgaphambiliI/O | I-USB | 2 * Uhlobo lwe-USB 2.0 |
|
| Inkinobho | 1 *Inkinobho Yamandla |
|
| I-LED | 1 * Isimo samandla se-LED 1 * Isimo se-Hard drive LED |
| Izixhumi Zangaphakathi | I-USB | 1 * USB 2.0 (Uhlobo-A) 1 * USB2.0 |
|
| I-COM | 3 * RS232(I-1965)COM2/5/6) 2 * RS232/RS485(COM3/4) |
|
| Umsindo | 1 * Umsindo Ongaphambili (Umugqa-Ophumayo + I-MIC) |
|
| IO | Isihloko sokufaka/sokukhipha sedijithali esingu-1 × 8 (okuzenzakalelayo: okufakwayo okungu-4, okukhishwayo okungu-4) |
|
| I-SATA | 3 * I-SATA3.0 Isixhumi |
|
| I-FAN | 2 * I-SYS FAN (Isihloko) 1 * I-CPU FAN (Isihloko) |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | Uhlobo | 2U |
|
| Amandla Okufaka I-Voltage | Ukunikezwa kwamandla e-AC, i-voltage kanye nemvamisa kuzosuselwa ekunikezelweni kwamandla e-ATX okunikeziwe |
|
| Ibhethri le-RTC | I-CR2032Iseli Yemali |
| Usekelo lwe-OS | Amafasitela | Wina 10/11 |
|
| I-Linux | I-Linux |
| Ipulatifomu | I-TPM | i-fTPM,i-dTPM2.0 yokuzikhethela |
| Inja eqaphayo | Umphumela | Ukusetha kabusha uhlelo |
|
| Isikhawu | Kungahlelwa 1 ~ 255 sec |
| Okwemishini | Izinto Zokufaka | I-SGCC |
|
| Ubukhulu | 482.6mm(L) * 475.7mm(Ububanzi * 88.1mm(H) |
|
| Ukufaka | Ukufakwa kweshelufu okufakwe |
| Indawo ezungezile | Uhlelo Lokushabalalisa Ukushisa | Ukupholisa ifeni ye-PWM |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | 0 ~ 50℃ | |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -20 ~ 70℃ | |
| Umswakama Olinganiselwe | 10~ 90% (ayinciphisi) | |
Isebenza kahle, iphephile futhi ithembekile. Imishini yethu iqinisekisa ikhambi elifanele lanoma yisiphi isidingo. Zuza kobuchwepheshe bethu embonini futhi ukhiqize inani elengeziwe - nsuku zonke.
Chofoza Ukuze Ubuze