
Pulega mamao
Mata'ituina o tulaga
Fa'agaioiga ma le tausiga mamao
Pulea o le Saogalemu
| Fa'ata'ita'iga | IPC200-H610SA2 | |
| Faiga Fa'agasologa | CPU | Intel® 12/13/14 Tupulaga Core / Pentium/ Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 65W |
|
| Soketi | LGA1700 |
|
| Chipset | H610 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Manatua | Soketi | 2 * U-DIMMavanoa,DDR4-3200MHz Ala Lua |
|
| Malosiaga | 64GB, Tasi le Mamafa 32GB |
| Ethernet | Pule | 1 * Intel i226-V/LMSipi 1 * Sipi Intel i219-V |
| Steuina | SATA | 3 * SATA 3.0Feso'ota'iga |
|
| M.2 | 1 * M.2 Ki-Mavanoa(SATA 3.0 fa'ailoga;,SATA SSD,2280) |
| Avanoa Fa'alautele | PCIe | 1 * PCIe x16avanoa(PCIe Gen 4 x16 faailoilo) 3 * PCIe x4avanoa(PCIe Gen 3 x2 faailoilo) |
|
| PCI | 3 * PCIavanoa |
| I/O i tua | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Ituaiga-A 2 * USB 2.0 Ituaiga-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Piano ma le Isumu) |
|
| Fa'aali | 1 * DVI-D:le iugafono maualuga e oo atu i le 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maualuga le iugafono e oo atu i le 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA:le iugafono maualuga e oo atu i le 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Leo | 3 * 3.5mm Jack(Laina i fafo + Laina i totonu + MIC) |
|
| Fa'asologa | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| LumaFa'aoga/O | USB | 2 * USB 2.0 Ituaiga-A |
|
| Fa'amau | 1 * Fa'amau o le Malosiaga |
|
| LED | 1 * LED tulaga o le eletise 1 * LED o le tulaga o le tisiki malo |
| Feso'ota'iga i totonu | USB | 1 * USB 2.0 (Ituaiga-A) 1 * USB2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(COM2/5/6) 2 * RS232/RS485(COM3/4) |
|
| Leo | 1 * Leo i Luma(Laina-Out + MIC) |
|
| IO | 1 × 8-ala numera fa'aulutala ulufale/fa'aulutala fa'atekinolosi (fa'aletonu: 4 fa'aulutala, 4 fa'aulutala) |
|
| SATA | 3 * SATA3.0 Feso'ota'iga |
|
| TAGATA FA'AALI | 2 * SYS FAN (Ulutala) 1 * CPU FAN (Ulutala) |
| Paoa sapalai | Ituaiga | 2U |
|
| Voltage Ulufale mai le Malosiaga | O le sapalai eletise AC, voltage ma le televave e tatau ona faʻavae i luga o le sapalai eletise ATX o loʻo tuʻuina atu. |
|
| Maa RTC | CR2032Sela Tupe Siliva |
| Lagolago o le OS | Pupuni | Manumalo 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Fa'avae | TPM | fTPM,filifiliga dTPM2.0 |
| Leoleo | Fa'aulufalega | Toe Setiina o le Polokalama |
|
| Vaitaimi | E mafai ona fa'apolokalameina 1 ~ 255 sekone |
| Mekanika | Mea e Puipui ai | SGCC |
|
| Fua | 482.6mm(L) * 475.7mm(Lapo'a) * 88.1mm(H) |
|
| Fa'apipi'iina | Fa'apipi'iina o le fata |
| Siosiomaga | Faiga e Fa'asa'oloto ai le Vevela | Fa'amālūlūina o le ili PWM |
| Vevela o le Fa'agaioiga | 0 ~ 50℃ | |
| Vevela o le Teuina | -20 ~ 70℃ | |
| Susū Fa'atatau | 10~ 90% (e le fa'aputuina) | |
Aoga, saogalemu ma fa'atuatuaina. O a matou meafaigaluega e fa'amautinoa ai le fofo sa'o mo so'o se mana'oga. Ia maua le manuia mai o matou tomai fa'apitoa i le alamanuia ma fa'atupuina se taua fa'aopoopo - i aso uma.
Kiliki mo se Fesili