
Қашықтан басқару
Жағдайды бақылау
Қашықтан басқару және техникалық қызмет көрсету
Қауіпсіздікті бақылау
| Модель | IPC200-Q270SA2 | |
| Процессорлық жүйе | Орталық процессор | Intel® 6/7/8/9 буын Core / Pentium/ Celeron үстел үсті процессоры |
|
| TDP | 95 Вт |
|
| Розетка | LGA1151 |
|
| Чипсет | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Есте сақтау | Розетка | 4 * U-DIMM ұяшығы,Қос арналы DDR4-2133/2400 МГц |
|
| Сыйымдылығы | 64 ГБ, бір макс. 16 ГБ |
| Ethernet | Контроллер | 1 * Intel i225/i226-V/LM чипі 1 * Intel i219-V/LM чипі |
| Sқойма | SATA | 4 * SATA 3.0 қосқышы,RAID 0 қолдауы,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M ұяшығы(PCIe 3 буын x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAАвтоматты түрде анықтау,2280) |
| Кеңейту ұяшықтары | PCIe | 2 * PCIe x16 ұяшығы(PCIe 3 буыны x8 сигналы) 3 * PCIe x4 ұяшығы(PCIe 3 буыны x4 сигналы) |
|
| PCI | 2 * PCI ұяшығы |
|
| Мини PCIe | 1 * Мини PCIe(PCIe 3 буын x1 + USB 2.0, 1 * SIM карта ұяшығымен) |
| Артқы енгізу/шығару | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5 Гбит/с A түрі 2 * USB 2.0 A түрі |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Пернетақта және тышқан) |
|
| Дисплей | 1 * DVI-D:60 Гц-те 1920*1200 дейін максималды ажыратымдылық 1 * HDMI: ең жоғары ажыратымдылық 4096*2160 @ 30Гц дейін 1 * VGA:60 Гц-те 1920*1200 дейін максималды ажыратымдылық |
|
| Аудио | 3 * 3,5 мм ұяшық(Желіден шығу + Желіден кіру + MIC) |
|
| Сериялық | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| Алдыңғы жағыЕнгізу/шығару | USB | 2 * USB 2.0 A түрі |
|
| Түйме | 1 * Қуат түймесі |
|
| Жарық диодты индикатор | 1 * Қуат күйінің индикаторы 1 * Қатты дискінің күй индикаторы |
| Ішкі интерфейстер | USB | 1 * USB 2.0 (А түрі) 2 * USB 5 Гбит/с 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Аудио | 1 * Алдыңғы аудио (Line-Out + MIC)) |
|
| IO | 1 × 8 арналы сандық кіріс/шығыс тақырыбы (әдепкі: 4 кіріс, 4 шығыс) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 қосқышы |
|
| ЖЕЛДЕТКІШ | 2 * SYS ЖЕЛДЕТКІШІ (Тақырып) 1 * CPU желдеткіші (тақырып) |
| Нәр беруші | Түрі | 2U |
|
| Қуат кіріс кернеуі | Айнымалы ток көзі, кернеуі және жиілігі берілген 2U қуат көзіне негізделуі тиіс. |
|
| RTC батареясы | CR2032 монета ұяшығы |
| ОС қолдауы | Терезелер | 10/11 жеңіс |
|
| Linux | Linux |
| Платформа | TPM | fTPM,қосымша dTPM2.0 |
| Күзетші | Шығыс | Жүйені қалпына келтіру |
|
| Интервал | Бағдарламаланатын 1 ~ 255 сек |
| Механикалық | Қоршау материалы | SGCC |
|
| Өлшемдері | 482,6 мм (Ұзындығы) * 475,7 мм (Е) * 88,1 мм (Биіктігі) |
|
| Орнату | Сөреге орнатылатын орнату |
| Қоршаған орта | Жылу тарату жүйесі | PWM желдеткішін салқындату |
| Жұмыс температурасы | 0 ~ 50℃ | |
| Сақтау температурасы | -20 ~ 70℃ | |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 10-нан 95%-ға дейін RH (конденсацияланбайды) | |
Тиімді, қауіпсіз және сенімді. Біздің жабдықтарымыз кез келген талапқа дұрыс шешімді кепілдейді. Біздің салалық тәжірибемізді пайдаланыңыз және күн сайын қосымша құндылық жасаңыз.
Сұрау үшін басыңыз