
Daljinsko upravljanje
Praćenje stanja
Daljinsko upravljanje i održavanje
Sigurnosna kontrola
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Procesorski sistem | Procesor | Intel® 6/7/8/9 generacije Core / Pentium/ Celeron desktop procesora |
|
| TDP | 95W |
|
| Utičnica | LGA1151 |
|
| Čipset | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Pamćenje | Utičnica | 4 * U-DIMM utor,Dvokanalni DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Kapacitet | 64 GB, jedan maksimum 16 GB |
| Ethernet | Kontroler | 1 * Intel i225/i226-V/LM čip 1 * Intel i219-V/LM čip |
| Sskladište | SATA | 4 * SATA 3.0 konektor,Podrška za RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M utor(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAAutomatsko otkrivanje,2280) |
| Slotovi za proširenje | PCIe | 2 * PCIe x16 utora(PCIe Gen 3 x8 signal) 3 * PCIe x4 utor(PCIe Gen 3 x4 signal) |
|
| PCI | 2 * PCI utora |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, sa 1 * utorom za SIM karticu) |
| Stražnji ulazno/izlazni | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Tip-A 2 * USB 2.0 Tip-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (tastatura i miš) |
|
| Prikaz | 1 * DVI-D:maksimalna rezolucija do 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maksimalna rezolucija do 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA:maksimalna rezolucija do 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Audio | 3 * 3,5 mm priključak(Linijski izlaz + Linijski ulaz + Mikrofon) |
|
| Serijski | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| PrednjiU/I | USB | 2 * USB 2.0 Tip-A |
|
| Dugme | 1 * Dugme za napajanje |
|
| LED | 1 * LED indikator statusa napajanja 1 * LED indikator statusa tvrdog diska |
| Interni interfejsi | USB | 1 * USB 2.0 (Tip-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Audio | 1 * Prednji audio (linijski izlaz + mikrofon)) |
|
| IO | 1 × 8-kanalni digitalni ulazno/izlazni konektor (standardno: 4 ulaza, 4 izlaza) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 konektor |
|
| VENTILATOR | 2 * SYS VENTILATOR (Zaglavlje) 1 * Ventilator procesora (Header) |
| Napajanje | Tip | 2U |
|
| Ulazni napon napajanja | Napajanje izmjeničnom strujom, napon i frekvencija trebaju biti bazirani na isporučenom 2U napajanju. |
|
| RTC baterija | CR2032 Dugmasta baterija |
| Podrška za operativne sisteme | Prozori | Pobjeda 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,opcioni dTPM2.0 |
| Nadzornik | Izlaz | Resetovanje sistema |
|
| Interval | Programabilno 1 ~ 255 sekundi |
| Mehanički | Materijal kućišta | SGCC |
|
| Dimenzije | 482,6 mm (D) * 475,7 mm (Š) * 88,1 mm (V) |
|
| Montaža | Instalacija na polici |
| Okolina | Sistem za odvođenje toplote | PWM hlađenje ventilatorom |
| Radna temperatura | 0 ~ 50℃ | |
| Temperatura skladištenja | -20 ~ 70℃ | |
| Relativna vlažnost | 10 do 95% relativne vlažnosti (bez kondenzacije) | |
Efikasno, sigurno i pouzdano. Naša oprema garantuje pravo rješenje za svaki zahtjev. Iskoristite našu stručnost u industriji i generirajte dodanu vrijednost - svaki dan.
Kliknite za upit