
Zdalne zarządzanie
Monitorowanie stanu
Zdalna obsługa i konserwacja
Kontrola bezpieczeństwa
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| System procesorowy | Procesor | Procesor Intel® 6/7/8/9 generacji Core / Pentium/ Celeron do komputerów stacjonarnych |
|
| TDP | 95 W |
|
| Gniazdo | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | BIOS UEFI AMI |
| Pamięć | Gniazdo | 4 gniazda U-DIMM,Dwukanałowa pamięć DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Pojemność | 64 GB, pojedyncza maks. 16 GB |
| Ethernet | Kontroler | 1 * układ Intel i225/i226-V/LM 1 * układ Intel i219-V/LM |
| Smagazynowanie | SATA | 4 * Złącze SATA 3.0,Obsługa RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * gniazdo klucza M.2-M(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAAutomatyczne wykrywanie,2280) |
| Gniazda rozszerzeń | PCIe | 2 gniazda PCIe x16(Sygnał PCIe Gen 3 x8) 3 gniazda PCIe x4(Sygnał PCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | 2 gniazda PCI |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, z 1 gniazdem na kartę SIM) |
| Tylne wejścia/wyjścia | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5 Gb/s typu A 2 * USB 2.0 typu A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (klawiatura i mysz) |
|
| Wyświetlacz | 1 * DVI-D:maksymalna rozdzielczość do 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maksymalna rozdzielczość do 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA:maksymalna rozdzielczość do 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Audio | 3 * gniazdo 3,5 mm(Wyjście liniowe + wejście liniowe + mikrofon) |
|
| Seryjny | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| PrzódWejście/wyjście | USB | 2 * USB 2.0 typu A |
|
| Przycisk | 1 * Przycisk zasilania |
|
| PROWADZONY | 1 * Dioda LED stanu zasilania 1 * Dioda LED stanu dysku twardego |
| Interfejsy wewnętrzne | USB | 1 * USB 2.0 (typ A) 2 * USB 5 Gb/s 2 porty USB 2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Audio | 1 * Przednie audio (wyjście liniowe + mikrofon)) |
|
| IO | 1 × 8-kanałowe cyfrowe złącze wejścia/wyjścia (domyślnie: 4 wejścia, 4 wyjścia) |
|
| SATA | 4 * Złącze SATA 3.0 |
|
| WENTYLATOR | 2 * WENTYLATOR SYS (nagłówek) 1 * WENTYLATOR PROCESORA (Główny) |
| Zasilacz | Typ | 2U |
|
| Napięcie wejściowe zasilania | Zasilanie prądem przemiennym, napięcie i częstotliwość będą oparte na dostarczonym zasilaczu 2U |
|
| Bateria RTC | Bateria pastylkowa CR2032 |
| Wsparcie systemu operacyjnego | Okna | Wygrana 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,opcjonalny dTPM2.0 |
| Pies podwórzowy | Wyjście | Resetowanie systemu |
|
| Interwał | Programowalny 1 ~ 255 sek. |
| Mechaniczny | Materiał obudowy | SGCC |
|
| Wymiary | 482,6 mm (dł.) * 475,7 mm (szer.) * 88,1 mm (wys.) |
|
| Montowanie | Montaż na półce |
| Środowisko | System odprowadzania ciepła | Chłodzenie wentylatora PWM |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50℃ | |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70℃ | |
| Wilgotność względna | 10 do 95% wilgotności względnej (bez kondensacji) | |
Skuteczny, bezpieczny i niezawodny. Nasz sprzęt gwarantuje właściwe rozwiązanie dla każdego wymagania. Skorzystaj z naszego doświadczenia branżowego i generuj wartość dodaną – każdego dnia.
Kliknij, aby zapytać