
Menaxhim në distancë
Monitorimi i gjendjes
Funksionimi dhe mirëmbajtja në distancë
Kontrolli i Sigurisë
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Sistemi i Procesorit | CPU | CPU për desktop Intel® 6/7/8/9 Core / Pentium/ Celeron |
|
| TDP | 95W |
|
| Socket | LGA1151 |
|
| Çipset | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Kujtesë | Socket | 4 * Slot U-DIMM,DDR4 me dy kanale-2133/2400 MHz |
|
| Kapaciteti | 64GB, Maksimumi i vetëm 16GB |
| Ethernet | Kontrolluesi | 1 * Çip Intel i225/i226-V/LM 1 * Çip Intel i219-V/LM |
| Smagazinim | SATA | 4 * Lidhës SATA 3.0,Mbështet RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * Slot M.2 Key-M(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAZbulim automatik,2280) |
| Hapësira zgjerimi | PCIe | 2 * slote PCIe x16(Sinjali PCIe Gen 3 x8) 3 * slote PCIe x4(Sinjali PCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | 2 * Slot PCI |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, me 1 * vend për kartë SIM) |
| Hyrje/Dalje e pasme | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Tipi-A 2 * USB 2.0 Tipi-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Tastierë dhe Maus) |
|
| Shfaq | 1 * DVI-D:rezolucion maksimal deri në 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: rezolucion maksimal deri në 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA:rezolucion maksimal deri në 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Audio | 3 * 3.5 mm Jack(Dalje Linje + Hyrje Linje + MIKROFON) |
|
| Serial | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| PërparaHyrje/Dalje | USB | 2 * USB 2.0 Tipi-A |
|
| Buton | 1 * Butoni i ndezjes |
|
| LED | 1 * LED për statusin e energjisë 1 * LED për statusin e hard disku |
| Ndërfaqet e Brendshme | USB | 1 * USB 2.0 (Tipi A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Audio | 1 * Audio e Përparme (Dalje Linjë + MIKROFON) |
|
| IO | 1 × Kokë hyrje/dalje dixhitale 8-kanalëshe (parazgjedhja: 4 hyrje, 4 dalje) |
|
| SATA | 4 * Lidhës SATA 3.0 |
|
| TIFOZË | 2 * VENTILATOR SYSTEM (Koka) 1 * VENTILATOR CPU (Koka) |
| Furnizim me energji elektrike | Lloji | 2U |
|
| Tensioni i hyrjes së energjisë | Furnizimi me energji AC, voltazhi dhe frekuenca duhet të bazohen në furnizimin me energji 2U të ofruar. |
|
| Bateria RTC | Qelizë me monedhë CR2032 |
| Mbështetja e sistemit operativ | Windows | Fitore 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,dTPM2.0 opsional |
| Mbikëqyrës | Prodhimi | Rivendosja e Sistemit |
|
| Intervali | I programueshëm 1 ~ 255 sekonda |
| Mekanike | Materiali i Mbylljes | SGCC |
|
| Përmasat | 482.6 mm (Gjatësia) * 475.7 mm (Gjerësia) * 88.1 mm (Lartësia) |
|
| Montimi | Instalimi i montuar në raft |
| Mjedisi | Sistemi i Shpërndarjes së Nxehtësisë | Ftohja e ventilatorit PWM |
| Temperatura e funksionimit | 0 ~ 50℃ | |
| Temperatura e ruajtjes | -20 ~ 70℃ | |
| Lagështia Relative | 10 deri në 95% RH (pa kondensim) | |
Efektive, të sigurta dhe të besueshme. Pajisjet tona garantojnë zgjidhjen e duhur për çdo kërkesë. Përfitoni nga ekspertiza jonë në industri dhe gjeneroni vlerë të shtuar - çdo ditë.
Klikoni për pyetje