
Riaghladh iomallach
Sgrùdadh staid
Obrachadh is cumail suas iomallach
Smachd Sàbhailteachd
| Modail | IPC200-Q270SA2 | |
| Siostam Pròiseasar | CPU | CPU Deasg Intel® 6/7/8/9mh Ginealach Core / Pentium/Celeron |
|
| TDP | 95W |
|
| Socaid | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | BIOS AMI UEFI |
| Cuimhne | Socaid | 4 * sliotan U-DIMM,DDR4 dà-sianal-2133/2400 MHz |
|
| Comas | 64GB, Aon uair as motha 16GB |
| Ethernet | Smachdair | 1 * Sliseag Intel i225/i226-V/LM 1 * Sliseag Intel i219-V/LM |
| Sstòradh | SATA | 4 * Ceanglaiche SATA 3.0,Taic RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * Sliotan M.2 Key-M(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATALorg fèin-ghluasadach,2280) |
| Sliotan Leudachaidh | PCIe | 2 * sliotan PCIe x16(Comharra PCIe Gen 3 x8) 3 * sliotan PCIe x4(Comharra PCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | 2 * sliotan PCI |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, le 1 * sliotan Cairt SIM) |
| I/O air a' chùl | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Seòrsa-A 2 * USB 2.0 Seòrsa-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Meur-chlàr is Luchag) |
|
| Taisbeanadh | 1 * DVI-D:rùn as àirde suas gu 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: rùn as àirde suas ri 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA:rùn as àirde suas gu 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Fuaim | 3 * 3.5mm Jack(Loidhne a-mach + Loidhne a-steach + MIC) |
|
| Sreath | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| AghaidhI/O | USB | 2 * USB 2.0 Seòrsa-A |
|
| Putan | 1 * Putan Cumhachd |
|
| LED | 1 * LED inbhe cumhachd 1 * LED inbhe diosc cruaidh |
| Eadar-aghaidhean a-staigh | USB | 1 * USB 2.0 (Seòrsa-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Fuaim | 1 * Fuaim Aghaidh (Loidhne-a-mach + MIC) |
|
| IO | 1 × ceann-sgrìobhaidh cuir-a-steach/toraidh didseatach 8-sianalan (bun-roghainn: 4 cuir-a-steach, 4 toraidhean) |
|
| SATA | 4 * Ceanglaiche SATA 3.0 |
|
| FAN | 2 * SYS FAN (Ceann-sgrìobhaidh) 1 * FAN CPU (Ceann-sgrìobhaidh) |
| Solar cumhachd | Seòrsa | 2U |
|
| Bholtaids Cuir a-steach Cumhachd | Bidh solar cumhachd AC, bholtaids agus tricead stèidhichte air an t-solar cumhachd 2U a tha air a thoirt seachad. |
|
| Bataraidh RTC | Cealla bonn CR2032 |
| Taic OS | Uinneagan | Buannaich 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Àrd-ùrlar | TPM | fTPM,dTPM2.0 roghainneil |
| Cù-faire | Toradh | Ath-shuidheachadh an t-siostaim |
|
| Eadar-ama | Prògramaichte 1 ~ 255 diog |
| Meacanaigeach | Stuth Còmhdaich | SGCC |
|
| Meudan | 482.6mm (F) * 475.7mm (L) * 88.1mm (À) |
|
| A' cur suas | Stàladh air a chuir air sgeilp |
| Àrainneachd | Siostam Sgaoilidh Teas | Fuarachadh luchd-leantainn PWM |
| Teòthachd Obrachaidh | 0 ~ 50℃ | |
| Teòthachd Stòraidh | -20 ~ 70℃ | |
| Taiseachd Coimeasach | 10 gu 95% RH (gun dùmhlachd) | |
Èifeachdach, sàbhailte agus earbsach. Tha an uidheam againn a’ gealltainn an fhuasgladh cheart airson riatanas sam bith. Faigh buannachd bhon eòlas gnìomhachais againn agus cruthaich luach a bharrachd - a h-uile latha.
Briog airson Ceist