
Urruneko kudeaketa
Egoeraren monitorizazioa
Urruneko funtzionamendua eta mantentze-lanak
Segurtasun Kontrola
| Modeloa | IPC200-Q270SA2 | |
| Prozesadore Sistema | CPUa | Intel® 6/7/8/9 belaunaldiko Core / Pentium/ Celeron mahaigaineko CPUa |
|
| TDP | 95W |
|
| Entxufea | LGA1151 |
|
| Txip multzoa | Q270 |
|
| BIOSa | AMI UEFI BIOSa |
| Memoria | Entxufea | 4 * U-DIMM zirrikitua,DDR4-2133/2400 MHz kanal bikoitzekoa |
|
| Edukiera | 64 GB, bakarra gehienez 16 GB |
| Ethernet | Kontrolatzailea | 1 * Intel i225/i226-V/LM txipa 1 * Intel i219-V/LM txipa |
| Sbiltegiratze | SATA | 4 * SATA 3.0 konektore,RAID 0 onartzen du,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 giltza-M zirrikitua(PCIe 3. belaunaldia x4 + SATA 3.0,NVMe/SATADetekzio automatikoa,2280) |
| Hedapen zirrikituak | PCIe | 2 * PCIe x16 zirrikituak(PCIe Gen 3 x8 seinalea) 3 * PCIe x4 zirrikitua(PCIe Gen 3 x4 seinalea) |
|
| PCI | 2 * PCI zirrikitua |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe 3. belaunaldia x1 + USB 2.0, SIM txartelerako zirrikitua 1ekin) |
| Atzeko S/I | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USBa | 4 * USB 5Gbps A mota 2 * USB 2.0 A mota |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Teklatua eta Sagua) |
|
| Erakutsi | 1 * DVI-D:Gehienezko bereizmena 1920 * 1200 @ 60Hz-ra arte 1 * HDMI: gehienezko bereizmena 4096 * 2160 @ 30Hz arte 1 * VGA:Gehienezko bereizmena 1920 * 1200 @ 60Hz-ra arte |
|
| Audioa | 3 * 3,5 mm-ko Jack(Lerro-irteera + Lerro-sarrera + Mikrofonoa) |
|
| Serieko | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| AurrealdeaS/I | USBa | 2 * USB 2.0 A mota |
|
| Botoia | 1 * Pizteko botoia |
|
| LED | 1 * Energia egoeraren LEDa 1 * Disko gogorraren egoeraren LEDa |
| Barne interfazeak | USBa | 1 * USB 2.0 (A motakoa) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Audioa | 1 * Aurrealdeko audioa (lerro-irteera + mikrofonoa)) |
|
| IO | 1 × 8 kanaleko sarrera/irteera digitalaren goiburua (lehenetsia: 4 sarrera, 4 irteera) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 konektore |
|
| HAIZEGAILUA | 2 * SISTEMAKO HAIZEGAILUA (Goiburua) 1 * CPU haizagailua (Goiburua) |
| Energia-iturria | Mota | 2U |
|
| Sarrerako tentsioa | Korronte alternoko elikatze-iturria, tentsioa eta maiztasuna emandako 2U elikatze-iturrian oinarrituko dira. |
|
| RTC Bateria | CR2032 Txanpon-pila |
| Sistema eragilearen laguntza | Leihoak | Irabazi 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Plataforma | TPM | fTPM,aukerako dTPM2.0 |
| Zaintza-txakurra | Irteera | Sistemaren berrezarpena |
|
| Tartea | Programagarria 1 ~ 255 seg |
| Mekanikoa | Itxitura-materiala | SGCC |
|
| Dimentsioak | 482,6 mm (L) * 475,7 mm (Z) * 88,1 mm (A) |
|
| Muntaketa | Apalategiko instalazioa |
| Ingurumena | Beroa xahutzeko sistema | PWM haizagailuaren hoztea |
| Funtzionamendu-tenperatura | 0 ~ 50 ℃ | |
| Biltegiratze Tenperatura | -20 ~ 70℃ | |
| Hezetasun erlatiboa | % 10etik % 95era bitarteko hezetasun-maila (kondentsaziorik gabe) | |
Eraginkorra, segurua eta fidagarria. Gure ekipamenduak edozein beharretarako irtenbide egokia bermatzen du. Atera etekina gure industriako espezializazioaz eta sortu balio erantsia - egunero.
Egin klik kontsulta egiteko